MERCEDES BENZ A170 CDI

ЦЕНА: 2200 €

MERCEDES BENZ A170 CDI


КОЛАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, СО FULL ОПРЕМА, НОВИ ПРЕДНИ ГУМИ И РЕГИСТРАЦИЈА ДО 09/2018Град:
ВИНИЦА
Телефон:
070433999
Објавен на:
16.03.2018

ЦЕНА: 2200 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Mercedes-benz A 170
Година на производство:
 2002
Град:
 Виница
Поминати километри:
 270000 km
Коњски сили:
 / кс
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Серво волан
check Централно заклучување
check Аларм
check Чиста документација

Контакт

Име:
ВЕНЦИСЛАВ ПЕЦОВ
Град:
ВИНИЦА
Телефон:
070433999
Објавен на:
16.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка