Kamion MAN 12.250 2009

ЦЕНА: 23000 €

Kamion MAN 12.250 2009


Се продава камион МАN 12.250 TGL 2009
Димензии на товарен простор 6.90 дoлжина, 2.45 ширина, 2.90 висина
Камионот е регистриран до 10.Март 2018Град:
Skopje
Телефон:
070316887
Објавен на:
18.11.2017

ЦЕНА: 23000 €

Карактеристики:

Гориво:
 Дизел
Година на производство:
 2009
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 / km

Контакт

Име:
Ljubisa Teovski
Град:
Skopje
Телефон:
070316887
Објавен на:
18.11.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка