IZDAVAM GARSONJERA 25 M2 VO AVTOKOMANDA

ЦЕНА: 150 €

IZDAVAM GARSONJERA 25 M2 VO AVTOKOMANDA


IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTENA GARSONJERA 25M2 VO AVTOKOMANDA, DO SREDNOTO UCILISTE PANCE ARSOVSKI. VSELIVA OD 01.10.21. CENA 150 EVRA. TEL.070464710 DANICAОбјавен на:
06.09.2021

ЦЕНА: 150 €

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
09.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка