GOLF 5 1.9 105ks

ЦЕНА: 4200 мкд

GOLF 5 1.9 105ks


SE PRODAVA GOLF 5 1.9 105KS NAPRAVEN E GOLEM SERVIS NA VOZILOTO PROMETISE MASLO FILTER MASLEN FILTER ZA GORIVO FILTER ZA VOZDUX PROMENETI SE KAISITE REBRAST I KLINAS NOVI GUMI VO TPO SOSTOJBA TELEFON ZA KONTAKT 075 452 022 BORCE



Град:
Битола
Телефон:
076387858
Објавен на:
10.12.2021

ЦЕНА: 4200 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Миле Инџевски
Град:
Битола
Телефон:
076387858
Објавен на:
10.12.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка