Brand New 2021 Trek Checkpoint ALR4 58cm

ЦЕНА: 1500 €

Brand New 2021 Trek Checkpoint ALR4 58cm


Brand New 2021 Trek Checkpoint ALR4 58cm

Brand: Trek
Wheel Size: 27 in
Model Year: 2021
Frame Size: 23 in
Model: 2021
Material: Aluminum Alloy Vintage: No
Bike Type: Gravel Bike

We give maximum guarantee for safe delivery on every order place with us

Note : Only serious buyers should contact me.

Contact us Email : ghimire_chhetry@hotmail.com
Phone / WhatsApp : +1 (310) 971-9170 Get the special price.Град:
Muisne
Телефон:
13109719170
Објавен на:
18.02.2021

ЦЕНА: 1500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ghimire Chhetry
Град:
Muisne
Телефон:
13109719170
Објавен на:
18.02.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка