Boom 125cc Motorcycle Type125-10 With 12 Inch Wheels

ЦЕНА: 530 €

Boom 125cc Motorcycle Type125-10 With 12 Inch Wheels


Производи за снег

Boom 125cc Motorcycle Type125-10 With 12 Inch Wheels

CXR 250cc X22R RTS Motorcycle Sports Style, 5spd Manual, 17" Wheel

RTD Retro Bike 250cc Motorcycle, 5spd, F17/R15 Wheels With Beefy Tire

RTR Retro Style Bike 250cc Motorycle, 5spd Manual, Dual Muffler

50cc Gas Motorcycle DF STT With CVT Auto Tranny,Aluminum Wheels


Горенаведените производи се достапни доколку се заинтересирани

ИСПОРАКА И ИСПОРАКА:

* Нудиме бесплатна достава и достава до сите нови клиенти, доставата се врши директно до вашиот праг.
* Испораката трае само 3 работни дена, без прилагодени проблеми бидејќи компанијата се грижи за сите процедури.
* Ние исто така нудиме купување на големо и мало, со добри попусти колку повеќе купувате, толку е подобар вашиот попуст.
* Бројот за следење се издава веднаш по завршувањето на пратката..

ПОЛИТИКА ЗА ВРАЌАЊЕ:
* Овој производ е загарантирана да работи совршено во добра состојба. Ако поради некоја причина не сте задоволни со купувањето, известете не во рок од 90 дена откако ќе го примите предметот.
* Сите вратени предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба и пакување.

ЗОШТО ДА КУПУВАТЕ ОД НАС?
* Вашата приватност е обезбедена
* Цените ни се неповторливи
* Загарантирана безбедна трансакција
* Испраќаме од понеделник до сабота.
* Нудиме разумен попуст при купување на големо
* Нудиме политика за враќање од 90 дена и 100% гаранција за враќање на парите.Град:
Puy de Dome
Телефон:
0751073303
Објавен на:
13.12.2021

ЦЕНА: 530 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mich Michellle
Град:
Puy de Dome
Телефон:
0751073303
Објавен на:
13.12.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка