Bobcat S510 2013

ЦЕНА: 12000 €

Bobcat S510 2013


Технические характеристики Bobcat S510

Производитель: Bobcat
Модель: s 510
Годвыпуска: 2013
Наработка: 1024 м/ч
Общая масса 2,7 т
предельная грузоподъемность 0,81 т
усилие опрокидывания 1,6 т
средняя скорость движения 11,8 км/ч
предельная высота выгрузки 2,21 м
Ковшевое оборудование 0,5 м³
мощность гидравлической системы 64,7 л/мин

Цена: 12.000 eurГрад:
skopje
Телефон:
+38972670180
Објавен на:
06.11.2018

ЦЕНА: 12000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
DOM NA KRANOVI
Град:
skopje
Телефон:
+38972670180
Објавен на:
06.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка