2020 Toyota Tundra TRD Pro Silver i-Force 5.7L V8 URGENT SALE

ЦЕНА: 28000 €

2020 Toyota Tundra TRD Pro Silver i-Force 5.7L V8 URGENT SALEClean User Like New
GCC Spec Sliver Color

1 X owner
No Accident

offer 28,000 Euro
VIN: 5TFDY5F17LX9-----

Note : Only serious buyers should contact me. 

Mr Adel Nasser Saleh
Contact Email:...(adelnassersaleh@aol.com)Град:
Paris
Телефон:
0758785693
Објавен на:
12.08.2021

ЦЕНА: 28000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Adel Nasser Saleh Saleh
Град:
Paris
Телефон:
0758785693
Објавен на:
12.08.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка