2020 LEXUS RX 350 SUV Gulf Specs (Silver) URGENT SALE

ЦЕНА: 30000 €

2020 LEXUS RX 350 SUV Gulf Specs (Silver) URGENT SALE


Vehicle Details

2020 LEXUS RX 350
Mileage: 12,778
Interior Color: Tan
Exterior Color: Silver
Engine: 6 Cyl
Transmission: Automatic
Trim: 350
Condition: CPO
Fuel: Gasoline
MPG: Avg: 22 | City: 19 | Hwy: 26
VIN: 2T2HZMAA9LC16****
Stock#: RL3382
Location: 78990 Paris, FranceГрад:
Muisne
Телефон:
13109719170
Објавен на:
18.02.2021

ЦЕНА: 30000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ghimire Chhetry
Град:
Muisne
Телефон:
13109719170
Објавен на:
18.02.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка