2020 Giant Trance Pro 29 3 Medium Red

ЦЕНА: 1606 €

2020 Giant Trance Pro 29 3 Medium Red


2020 Giant Trance Pro 29 3 Средний красный


спецификация
Состояние:
Используется: предмет, который использовался ранее. Изделие может иметь признаки косметического износа, но полностью ... Подробнее
Производитель: Giant
Тип велосипеда: горный велосипед
Модель Года: 2020
Конфигурация: Полный велосипед
Модель: Trance Pro 29 3
Винтаж: Нет
Тип руля: Riser Bar
Красный цвет
Размер кадра: средний
Размер колеса: 29 дюймов
Тип подвески: Полная подвеска (передняя и задняя)
Механизм переключения передач: переключатели передач
Стиль переключения: триггерный переключатель
Количество скоростей: 11 скоростей
Тип покрышки: покрышки клинчера
Тип тормоза: Дисковый тормоз - Гидравлический
Материал: композит
MPN: 2001009105
UPC: 4712878453784

Любые вопросы - WhatsApp мне на +12018557106Име:
Објавен на:
27.10.2020

ЦЕНА: 1606 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mike Bost
Објавен на:
27.10.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка