2013 Giant Avail Composite 1 Road Bike(arvillabikes.com)

ЦЕНА: По договор

2013 Giant Avail Composite 1 Road Bike(arvillabikes.com)


SPECIFICATION :

Frame
Giant Composite Technology
Fork
Advanced-Grade Composite, Alloy OverDrive Steerer
Shock
N/A
Handlebar
Giant Connect SL, Women's, 31.8
Stem
Giant Connect SL
Seatpost
Giant Vector Composite
Saddle
Giant Performance Road, Women's
Pedals
N/A
Shifters
Shimano Ultegra
Front Derailleur
Shimano Ultegra
Rear Derailleur
Shimano Ultegra
Brakes
Shimano Ultegra
Brake Levers
Shimano Ultegra
Cassette
Shimano 105 11x28, 10-Speed
Chain
KMC X10
Crankset
Shimano Ultegra, 34/50
Bottom Bracket
Shimano, Press Fit
Rims
Giant P-SL1 WheelSystem
Hubs
Giant P-SL1 WheelSystem
Spokes
Giant P-SL1 WheelSystem
Tires
Giant P-R3, Flat Guard, Front and Rear Specific, 700x23
Extras
RideSense Ready
For order and more information about our product, please visit to our official website in arvillabikes company.Име:
Град:
Medan
Телефон:
+6289698657249
Објавен на:
02.06.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Валандово

Контакт

Име:
Rendy Pakar
Град:
Medan
Телефон:
+6289698657249
Објавен на:
02.06.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка