Се продава куќа во Сопиште

ЦЕНА: По договор

Се продава куќа во Сопиште


Кука во Сопиштe so celosna dokumentacija i e vo urbana zona, so struja, gradski vodovod, kanalizacija i odvod. dvor od 400 m2, Dupla termicka izolacija na celata kuka, od vnatresna strana tervol a od nadvoresna strana 8 cm debel stiropor. Greenjeto e so kamin i na struja.. Ima izvadena dozvola za gradba na dodatni 60 m2 potkrovje. Cenata e mnogu povolna i e po dogovor.Град:
skopje
Телефон:
078649392
Објавен на:
23.09.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 110 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
zdravko dejanovik
Град:
skopje
Телефон:
078649392
Објавен на:
05.06.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка