Нови Segway со / за патен велосипеди / планина велосипеди / достапни

ЦЕНА: 2000 €

Нови Segway со / за патен велосипеди / планина велосипеди / достапни


Сите модели на Segway, на патот велосипеди, планински велосипеди, расположливи за продажба 0 милји - бела, нехиспанското - 2 клучеви, аларм, одомер, mph / километри на час измери.

Segway i180 човекови транспортер = 1200 €
Segway i2 = 2900 €
Segway i2 Карго = 2800 €
Segway i2 Патнички = 2700 €
Segway X2 = 2,850 €
Segway x2 голф = 3000 €
Segway X2 авантура = 2850 €
Segway x2 тревници = 2750 €
НОВИ 2013 СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА S-дела еп јаглерод 29 XTR 7000 $
НОВИ 2013 СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА S-дела пистата SL4 DI2 8000 $
НОВИ 2013 Kona оператор DH велосипеди $ 3100
НОВИ 2012 Kona Abra Cadabra двоен велосипеди $ 3, 000

Доаѓа со комплетна опрема, исто така, на располагање на големопродажните цени.

Заинтересираните купувачи треба да се јавите

Skype: rileyxavier

EMAIL: rileyxavier984@gmail.com

EMAIL: rileyxavier@live.comИме:
Град:
Avda
Телефон:
9504314458
Објавен на:
19.06.2014

ЦЕНА: 2000 €

Карактеристики:

Град:
 Берово

Контакт

Име:
Riley Xavier
Град:
Avda
Телефон:
9504314458
Објавен на:
19.06.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка