Facebook Like box

Комплет кујна, нова, сочувана и во одлична состојба!

ЦЕНА: 27000 мкд

Комплет кујна, нова, сочувана и во одлична состојба!


Се продава комплет кујна.
27 000 ден. или по договорГрад:
Hrom
Телефон:
078967294
Објавен на:
16.04.2022

ЦЕНА: 27000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Kristina Ristovska Ristovska
Град:
Hrom
Телефон:
078967294
Објавен на:
20.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка