Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
sobni vrati

Se prodavaat sobni vrati
vrata1 dimenzii: sirina 95, visina 1500l
vrata2 dimenzii: sirina 105, visina 205 cena 1700
se prodavaat zaedno, a moze i posebno

Цена:1.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
PLASTIKI ZA MODELITE BAOTIAN KOPIJA NA APRILIA - MOTODOMINIK

PLASTIKI ZA MODELITE BAOTIAN KOPIJA NA APRILIA VO SALONOT NA MOTODOMINIK VELES.
INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44; 21 22 48
Mob: 077/550-644

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
NAJGOLEM IZBOR NA ZMIGAVCI ZA SKUTERI I MOTORCIKLI

NAJGOLEM IZBOR NA ZMIGAVCI ZA SKUTERI I MOTORCIKLIVO SALONOT NA MOTODOMINIK VELES.INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44
Mob:077/550-644
E-mail:info@motodominik.mk

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
NOVA WEB STRANA WWW.MOTODOMINIK.MK

POGLEDNETE JA NOVATA WEB STRANA NA MOTODOMINIK VELES VO KOJA KE NAJDETE GOLEM IZBOR NA SKUTERI I MOTORCIKLI KAKO I REZERVNI DELOVI OD SOPSTVEN UVOZ SO VISOK KVALITET I NISKI CENI.
INFORMACII NA:
...

Цена:1 €

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
GOLEM IZBOR NA RETROVIZORI VO MOTODOMINIK VELES

GOLEM IZBOR NA RETROVIZORI ZA SKUTERI I MOTORCIKLI
VO SALONOT NA MOTODOMINIK VELES.

INFORMACII NA:

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
PUMPI ZA BENZIN ZA SKUTERI I MOTORCIKLI VO MOTODOMINIK

PUMPI ZA BENZIN ZA SKUTERI I MOTORCIKLI VO SALONOT NA MOTODOMINIK VELES.
INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44
Mob:077/550-644

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
LAMELA SO FEDERCINJA 50cc 4T VO MOTODOMINIK VELES

LAMELA SO FEDERCINJA 50cc 4T VO MOTODOMINIK VELES.

INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
SEDISTE ZA SKUTER YY50QT-28/JJ50QT-22 RY8

SEDISTE ZA SKUTER YY50QT-28/JJ50QT-22 RY8
VO SALONOT NA MOTODOMINIK VO VELES.
INFORMACII NA:
Tel:043/21 22 44

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 20.04.2015
SPINGLA ZA TOMOVINKOVIC PLUGOVI

SPINGLA ZA TOMO VINKOVIC PLUGOVI
M18/ 250 /M12
M16/ 280 M10
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 19.04.2015
mengeme

mengeme masinsko za glodalka

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 19.04.2015
stolbna bormasina

tolbna dupcalka pirot SARLAH proizvedena 1993god
vo odlicna sostojba
070 611 476
075 377 577

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 19.04.2015
amblem (znakot) od citroen

Baram amblem (znakot ) od citroen xsara II,od prednata maska

Цена:10 ден.

Велес
 

Објавен на: 15.04.2015
DUPCALKA STOLBNA

DUPCALKA STOLBNA SARLAH PIROT PROIZVEDENA 1993GOD
VO ODLICNA SOSTOJBA
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 14.04.2015
Фар Custom chrome-metal Ø150mm HONDA YAMAHA SUZUKI HEADLIGHT

Фар - Custom chrome-метал Ø150mm со Н4 12V 55/60W сијалица, стаклено сочиво и индикатор за долго светло. Со 1 држач од долна страна, како на сликите. XANADU Made in Taiwan
Имаме на лагер, м...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 05.04.2015
FUTER F500 FLANSA PRVO MAJSKA

FUTER F500 BLAI SAJBNA FLANSA ZA DREMUNG F250 MOL

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.04.2015
hidraulicna pumpa

hidraulicna pumpa
vo super sostojba
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.04.2015
HONDA NH 125 LEAD 100 Клипњача со 2 лагерчиња и болц OEM: 13201-KG8-300 Connecting rod kit LONG® CK2152 Made in Japan

Клипњача со 2 лагерчиња и болц OEM: 13201-KG8-300 Connecting rod kit LONG® CK2152 Made in Japan
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од ...

Цена:2.600 ден.

1994
Велес
 

Објавен на: 03.04.2015
Масло за мешавина MOTUL SCOOTER EXPERT 2T KEEWAY AEROX KYMCO two stroke motor oil YAMAHA APRILIA PIAGGIO GILERA DERBI

Масло за мешавина MOTUL SCOOTER EXPERT 2T
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ...

Цена:600 ден.

2008
Велес
 

Објавен на: 02.04.2015
Нови оригинални Apple iPhone 6 плус

Распродажбите !!! Продажба !!! Распродажбите !!!

Ние сега се продаваат Brand New Apple iPhone 6 Плус со прекрасни бои и новиот Samsung Галакси S5
Забелешка: Ве молиме да испратите барање доколк...

Цена:500 ден.

Велес
3 соби
Паркет
 

Објавен на: 28.03.2015
Ногара странична штендер BAOTIAN HAMACHI TRUVA MEIDUO JONWAY KYMCO GLANZ NIMEKS SIDE STAND GY6 50 125 150

Ногара странична штендер BAOTIAN HAMACHI TRUVA MEIDUO JONWAY

може да се одбере должина: А=20cm / B=24cm / C=26cm
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или пр...

Цена:350 ден.

2009
Велес
 

Објавен на: 27.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка