Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава куќа на 10 км од Скопје

Плац од 1100м2 ,ограден со вода ,струја,тел. и две куќи една на дваспрата 150м2 и друга од 25м2 ,гаража и др. пропратни објекти,пред с. Кадино

Цена:45.000 €

Скопје
175 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 16.11.2018
Железара се изнајмува стан

Во нас.Железара се изнајмува стан од 60м2 наместен на приземје -спрат од куќа ,со парно,со кабелска ,со интернет,тел. 070 722-330

Цена:170 €

Скопје
60 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Парно греење

Објавен на: 03.06.2016
Плац 1200м2 со куќа од 150м2,пред с.Кадино

Се продава ограден плац со две куќи ,една од 150м2 ,друга со 25м2 помошни простории ,вода струја,телефон,сателитска .....документација чиста........

Цена:По договор

Скопје
175 m2
5+ соби
Приземје + кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 25.11.2015
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка