Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Nudime rabota vo Makarska

Barame konobar, kuvar, pizza majstori i prodavaci za vo pekara vo Makarska

Imame potreba od 2x konobara, 2x pizza majstori,
1x kuvar grill, 1x tava pasta, 2x prodavaci za vo pekara

Цена:10.002.000 €

   

Објавен на: 13.03.2023
Се продава нов невселуван стан од 50 m2 со гаража во Карпош

Се продава Нов стан Невселуван

Општина : Скопје/Карпош
Локација: Тафталиџе

Цена:60.000 €

   

Објавен на: 24.12.2018
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка