Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se izdava vila vo Skopje

Se izdava vila vo blizina na Markov Manastir, 15km. od centarot na Skopje. Vilata raspolaga so parking, bazen, skara, SAT TV...Idealno za vikendi, rodendeni, ergenski i mominski zabavi.

Tel: 072...

Цена:По договор

Скопје
80 m2
4 соби
Приземје + кат
Ламинат
Базен

Објавен на: 27.07.2016
Iznajmuvam barski masi (konjopoi)

Iznajmuvam barski masi (konjopoi) so beli carsafi (ili bez niv). So prevoz 500 den. od masa do Vasa lokacija vo Skopje i okolina.
Dimenzii na barska masa 80X115 i masa za postavuvanje na hrana 75X...

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.07.2016
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка