Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Велес

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava plac

Se prodava plac 402m2, vo naselba Tunel pozadi vulkanizer ZIRI, so kompletna dokumentacija i markica za gradba.Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Podetalni informacii samo na Viber +389783...

Цена:30 €

Велес
402 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 03.02.2019
Se prodava Niva

Se prodava niva vo Veles vo selo Izvor na samiot pat kaj sto se razdvojuva za Izvor i Bogomila info na tel 077-576-481 i 078-512-863

Цена:2 €

Велес
24000 m2
 

Објавен на: 10.03.2016
Плац/земјиште 4635m2 во Велес

Се продава градежно неизградено земјиште од 1-ва класа на одлична локација во населба Речани (во непосредна близина на трафостаницата) на површина од 4653m². Земјиштето е со пристапен пат, вод...

Цена:По договор

Велес
4365 m2
Излез на пат
Струја
Вода

Објавен на: 28.02.2016
Prodavma lozje vo Velesko,Pod Cuka

Prodavam lozje od 5 dekari vo Velesko vo mesnost narecena Pod Cuka vednas do avtopat.Cena po dogovor.

Цена:По договор

Велес
5000 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 09.05.2015
prodavam placevi so gradezna dozvola vo nas.Caska-Veles

placevite se so gradezna dozvola P+2+P,se naogaat vo naselba Caska -Veles vednas nad zeleznickata stanica.Podobni se za izgradba na kuka za ziveenje,vikend kuka ili pak ako nekoj e zainteresiran go...

Цена:10 €

Велес
9500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 15.02.2015
se prodava plac vo Veles 3300m2

se prodava plac 3300m2 na vlezot na Veles vo naselba Shorka.polozbata na placot e vednas do glaviot pat.
cena : 30evra - m2

Цена:По договор

Велес
3300 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 03.06.2014
Usluga kredita 24h

Jeste li zainteresirani za kredit od 2000 do 2,9 milijuna €?Zajam za financiranje Vašim potrebama? vaši projekti? podmiriti svoje dugove prema bankama? to nije trenutak ustručava...

Цена:1 ден.

Велес
1 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 31.05.2014
Povolno Zemjiste

Prodavam zemja 60000 m2 vo s.Gorno Vranovci i 20000 m2 vo s.Lisice ,sumi,livadi i nivi vo ,Velesko,opstina Caska.
kontak tel: 076539250,ISMET

Цена:80.000 €

Велес
80000 m2
 

Објавен на: 26.09.2013
Лозје/плац 4 декари-Велес!

Продавам лозје/плац 4 декари по стариот Скопски пат - Речани (горна страна) до базата на Македонија пат.
Цена по договор.
Тел.076/338-222(Мара) и 043/229-957.

Цена:По договор

Велес
4000 m2
 

Објавен на: 06.05.2013
Lozje

Продавам лозје во близина на езерото Младост,2170м2 идеално за викенд куќа.

Цена:По договор

Велес
21702 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 24.05.2012
ce prodava niva

Se prodava niva vo naselba Prevalec na 2km od Veles,vednas do fudbalskoto sportsko igraliste.

Цена:По договор

Велес
1411 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 11.05.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка