Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Кратово

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
izjemen ponudbe posojil med posamezniki


Po FINANČNÍ во gospodarski Krizi imajo težave при pridobivanju posojila
V bankah во drugih finančnih institucijah. Imate
največja СКРБ. Smo posebna Скупина za Капитал

Цена:10 €

Кратово
Излез на пат

Објавен на: 03.04.2015
ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА - ВРШНИК- БЛИЗУ ЗДРАВСТВЕНИОТ ДОМ

ПЛАЦОТ Е ИДЕАЛЕН ЗА ИЗГРАДБА НА КУЌА И ПО МОШНЕ ПОВОЛНА ЦЕНА !

Цена:По договор

Кратово
330 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 19.01.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка