Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам 2 LG монитори

LG FLATRON L225WTQ - PF
http://www.lg.com/uk/monitors/lg-L226WTQ-PF-lcd-monitor

LG FLATRON W2246S - BF

Цена:65 €

Велес
 

Објавен на: 31.08.2015
Комплетен преглед на вашиот компјутер

Комплетен преглед на вашиот нов или стар компјутер....
дознајте се што има вашиот пријател, како е со здравјето...
комплетен преглед, со детален испис за само 200 денари...

Цена:200 ден.

Велес
 

Објавен на: 19.02.2014
А4 печатар EPSON LX800

продавам 9 игличен А4 печатар EPSON LX800 кој принта 3+1 копија(преку индиго)
има можност за вградување на кирилични букви
користи стандардна А4 хартија
или пак стандардна А4 перфорирана хартија...

Цена:4.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 19.02.2014
pentium 4

kompjuter 4 tv izlez kartica dvd rezac ram 1 gb procesor 1,5
hard disk 60 gb

Цена:3.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 27.01.2014
Formatiranje na kompjuteri,Instralacija na Windows i Linux 072 212 362

-Formatiram kompjuteri so instalacija na Windows (XP,Vista,7,8) i Linux (edubuntu i ubuntu)
-Instaliranje na programi i drajveri
-Instaliranje na licenciran Antivirus (Internet Security)
- Gr...

Цена:300 ден.

Велес
 

Објавен на: 13.01.2014
Servis na vashiot kompjuter ili laptop

1.Formatiranje, instalacija i preinstalacija na operativen sistem po zelba (windows XP proffesional,windows vista,windows7,windows8,ubuntu), drajveri, antivirusi i programi
2.Cistenje od virusi
3...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 26.11.2013
prodavam HDD 500 gb

Hdd recisi nov, 7200rpm, sata 3

Цена:2.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 16.06.2013
prodavam HDD 500 gb

se prodava HDD 500 gb,SATA 3 , RPM 7200, recisi nov

Цена:2.300 ден.

Велес
 

Објавен на: 19.05.2013
Давам часови Word,Excel,PowerPoint...!

Давам часови од MS Office (Word,Excel,PowerPoint,Outlock,Publisher);видео едитирање...
Цена по договор!
Тел.075/252-113.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.05.2013
Форматирање компјутери и лаптопи!

Форматирање,инсталација,чистење вируси и др.
Цена по договор!
Тел.075/252-113.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 06.05.2013
Monitor

Se prodava LCD monitor, HP L1906 , 19" , cenata e fiksna

Цена:2.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 17.04.2013
kompjuter

Pentium(R) Dual-core CPU
E5200 @ 2.50GHz
2.50GHz,1.99GB of RAM
Lcd monitor,tastatura. glufce camera

Цена:7.599 ден.

Велес
 

Објавен на: 01.09.2012
Продавам MSI G41M-F + DualCoreE5400 + 4GBDDR2 RAM

Продавам:
Матична: MSI G41M-F;
Процесор: Intel Pentium DualCore E5400 @2.7GHz со Cooler Master Hyper 101 кулер;
РАМ: 4GB(2x2GB)Kingston и A-Data(има гаранција до 2014)

Цена:5.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 26.07.2012
Се продава домашно кино (DVD + surround system)

Panasonic SA-HT500 DVD со 5+1 сараунд систем (SB-WA330). Многубројни опции за звукот и поврзувањето. Сараундот има можност да се поврзе со друго двд или со компјутер без дополнителни кабли или надо...

Цена:100 €

Велес
 

Објавен на: 03.06.2012
СЕ ПРОДАВА КОМПЈУТЕР AMD процесор, NVIDIA GeForce графичка...


Procesor - AMD Sempron 1,6GHz
RAM - 1GB
Graficka - NVIDIA GeForce 6200

Цена:8.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.04.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка