Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam rakija

prodavam prvoklasna domasna lozova rakija stara od 3 do 5 godinipravena kako za svoja dusacena 150 denari a za pgplema kolicina od 50 litri moze da se dogovorime

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 19.10.2016
Prodavam cisteni orevi

Продавам чистени ореви (јатки) оревите се од оваа година може да се уверите во тоа . цена 500 ден. повеке информации на 075-666-965.

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 11.10.2016
Americka borovnica sadnice sertifikovane

Americka borovnica sadnice sertifikovane, cene od 2e za jednogodisnje sadnice u kontejnerima od 1 litre. Visina 30-40cm, zbunaste sa vise grana. U ponudi imamo vise sorti, Duke, Bluecrop, Spartan, ...

Цена:3 €

   

Објавен на: 08.10.2016
jabolkov ocet

Prodavam jabolkov ocet

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 04.10.2016
Перлит Perlite Скопје

Продавам Перлит
------------------------
Цена:
5 литри:149 денари

Цена:149 ден.

   

Објавен на: 30.09.2016
Prodavam grozje Vravec i Hamburg za vino i rakija

Продавам грозје Вранец и Хамбург за вино и ракија.Лозјето е пред Визбегово.Цена по договор.Тел. 076 519 228

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.09.2016
Americka borovnica – aronija SERTIFIKOVANE sadnice

U ponudi imamo dvogodisnje i trogodisnje sadnice visokozbunaste americke borovnice u saksijama C2 , dobro razvijene, 50-60cm visine, sa dosta grana.
Cena zavisno od kolicine 350 – 450din.
S...

Цена:3 €

   

Објавен на: 28.08.2016
grozje vranec

prodavam grozje od sortata vranec od ovcepolskiot region

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 28.08.2016
planinski humus

se prodava planinski humus sitno isean pakovan vo kesi i vreki (so dostava)

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 17.08.2016
Pcenica Jacmen i rakija

se prodava pcenica sorta pobeda rekolta 2016 vo vreki-6000kg
se prodava jacmen sorta baron rekolta 2016 vo vreki-8000kg
se prodava rakija zolta stara tri godini pecena na tradicionalen ...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 16.08.2016
нудат заеми меѓу поединцитесте во потрага за финансирање за вашиот бизнис или подобрување на
е реализација на еден проект, купи стан, но

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 30.07.2016
Daska za sanduci za pcele

Daska jela i smrca u kvalitetu CPC i 1/3klasa. Sveze rezana i vestacki susena.
Duzine imamo od 1-4m
Ploca duzinsko sirinski nastavljana po zeljenoj dimenziji debljine 20 mm
Gotov...

Цена:155 €

   

Објавен на: 12.07.2016
daska za kosnice za pcele

Daska jela i smrca u kvalitetu CPC(cista i polucista daska bez cvorova) i 1/3klasa. Sveze rezana i vestacki susena.
Duzine imamo od 1-4m
Ploca duzinsko sirinski nastavljana po zelje...

Цена:155 €

   

Објавен на: 16.06.2016
Prodavam niva 12000 m2 vo Petrovec

Prodavam niva 12000 m2 vo Petrovec POVOLNO

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.06.2016
Расад за тутун

Се продаваат 3 леи тутнски расад еднаш е корнат.Расадот е навремено третиран и е со добар квалитет.

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.06.2016
Prodavam motokultivator

Prodvam motokultivator.Telefon 075 374653

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.05.2016
TARTUFI OTKUP I PRODAZBA

OTKUP I PRODAZBA NA TARTUFI /SITE KOMERCIJALNI VIDOVI VO SEKOE VREME/.OTKUPOT E POSTOJAN,ZARABOTKA ODLICNA..

Цена:100 €

   

Објавен на: 22.05.2016
VISNA OBLACINKA prodazba

Zdruzenie ,,EKO VISNA Strumica R Makedonija nudi visokokvalitetna visna oblacinka od privatni lica (proizvodjaci) od 100 do 150 toni berba se ocekuva da otpocne od 10.06. pa se do 25 06 .Ima...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.04.2016
Traktor

Se prodava mbdhdjskssnsnsbsbnssnsjs

Цена:537 ден.

   

Објавен на: 25.04.2016
ГОЏИ САДНИЦИ

Naracajte GODZI SADNICI,naracajte od crveniot dijamant ili srekno ovosje .Ukrasete go vasiot balkon,dvor ili gradina so najmoknoto super ovosje godzi bobinki. Sega saditi vo Septemvri dava rod! Dos...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 21.04.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка