Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Bobcat 300 Helium Hotspot Miner HNT US 915 BRAND NEW !

Bobcat 300 Helium Hotspot Miner HNT US 915 BRAND NEW !

Model Bobcat Miner 300

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 19.01.2022
MSI Nvidia Geforce RTX 3070Ti, Gaming X Trio, 8gb Graphics Card

MSI Nvidia Geforce RTX 3070Ti, Gaming X Trio, 8gb Graphics Card

Condition: New: Memory Size: 8 GB
Memory Type: GDDR6X Connectors: DisplayPort, HDMI

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 12.08.2021
Brand New T17+ 55TAntminer bitmain 2750w miner SHA256 BTC BTH

Brand New T17+ 55TAntminer bitmain 2750w miner SHA256 BTC BTH

Condition: New: Model: T17+
power-supply efficiency: 29.5J Compatible Currency: btc, BCH

Цена:1.700 €

   

Објавен на: 12.08.2021
2020 Toyota Tundra TRD Pro Silver i-Force 5.7L V8 URGENT SALE


Clean User Like New
GCC Spec Sliver Color

Цена:28.000 €

   

Објавен на: 12.08.2021
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка