Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се издава деловен простор 33m2

Се издава деловен простор од 33 m2, ненаместен, на Бул. “АВНОЈ“ бр. 74, локал бр.5, во населба Јане Сандански, о. Аеродорм. Има 2 простории од цца 20 i 10 m2 и WC, со 2 влеза према улиц...

Цена:1 €

   

Објавен на: 23.08.2022
Изнајмувам наместена гарсоњера 33м2 во Карпош

Изнајмувам гарсоњера 33м2 на четврти спрат, со парно греење на ул. Њуделхиска бр.5 помеѓу Педагошка Академија и Веро. Цена по договор. Тел: 070 521211

Цена:1 €

   

Објавен на: 18.08.2022
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка