Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Kuka vo centarot na gradot vednash vseliva

Kuka vo centarot na grad Shtip, Kocho Racin Br. 14, vednash vseliva na atraktivna lokacija.
Vo samata blizina vi stoi na raspolaganje detska gradinka, osnovno i sredno uchilishte, pokraj 'maa...

Цена:По договор

Штип
215 m2
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 23.04.2020
Citroen C5 2.0 HDI - 2009 g.- Euro 5 - Perfekten

Продавам Citroen C5 2.0 дизел, Евро 5 стандард,140 кс. прозизведен 2009 година, со многу додатна опрема..

- ЕКСТРА АВТОМОБИЛ, КАКО НОВ со одлични перформанси, за многу поволна цена !

Цена:5.600 €

Citroen C5
2009
Штип
180000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.01.2020
Транспортна фирма има потреба од возачи

Транспортна фирма има потреба од возачи за внатрешен транспорт во Европа .
Кандидатите потребо е да имаат:
- возачка дозвола „ Е “ категорија
- работно искуство мин . 1 година

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 18.05.2019
Vikendica

Vikendica 60 m2,ovostarnik 4000 m2,vo s.Kozjak Stip,se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.cena povolna.ff

Цена:По договор

Штип
40002 m2
 

Објавен на: 11.05.2019
Нива во Штип после Леваците, на местото Калдрма!

Се продава нива во Штип, после Леваците, на местото Калдрма, со површина од 2400 м2. Цената е по договор!

Цена:4 €

Штип
2400 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 06.12.2018
Се продава нива во Штип после леваците во брдото!

Се продава нива во Штип после леваците во брдото!Цена по договор!

Цена:По договор

Штип
2400 m2
Чиста документација

Објавен на: 26.11.2018
povolno

se prodava namesten stan vo zgradata na top invest 38m2 na 10 kat so lift

Цена:25.000 €

Штип
38 m2
1 соба
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 23.08.2018
PRODAVAM CISTO NOV SONY XPERIA XA

Prodavam cisto nov SONY XPERIA XA siv

Цена:10.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 07.04.2018
PRODAVAM SAMSUNG GALAXY J5 2016

Prodavam cisto nov SAMSUNG GALAXY J5 2016 cisto nov crn

Цена:8.500 ден.

Штип
 

Објавен на: 06.04.2018
Husquarna

Motorot e vo odlicna sostojba.
za pomalku pari ne se javuvaj.

Цена:15.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 10.02.2018
prodavam dukan

Se prodava dukan na ul Boris Kidric ( beton dukani) prizemje so povrsina od 12 m2, za dopolnitelni informacii javete se na 075 479 074.

Цена:10.000 €

Штип
12 m2
 

Објавен на: 31.01.2018
Variolaj Zebra zavesi Venicijaner Rolo zavesi

Venicijaner variolajt zebra i rolo zavesi vo mnogu boi i dezeni po najeftini ceni!!!

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 31.01.2018
Пелети за греење Биоенерџи поинт

Српски пелети за греење од 100% бука. Цена на големо 11.5 ден. на мало 12 ден.

Цена:12 ден.

Штип
 

Објавен на: 16.01.2018
RENAULT LAGUNA 2.0 16v, 2006 godina

Se prodava Renault Laguna 2.0, 16v, 2006 godina vo besprekorna sostojba. Voziloto e kupeno od Germanija od prv gazda so originalni pominati kilometri i so servisna kniska. Redovno e odrzuvano i ser...

Цена:1 ден.

Renault Laguna
2006
Штип
106000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 18.11.2017
СЕ ПРОДАВА

СЕ ПРОДАВА тросед двосед и фотелја со прекривачи.
Во добра состојба.

Цена:15 ден.

Штип
 

Објавен на: 30.10.2017
ПРЕБЕГ - Продавам Градежен Плац

4.000 М2 - СОПСТВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ, БЛИЗУ НИКОПЕТРОЛ, 55 Evra/m2

Цена:55 €

Штип
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 03.10.2017
Se prodava kamin

Se prodava kamin Alfa plam na drva

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 26.08.2017
Se iznajmuvat sobi za studenti

Se iznajmuva sprat od kuka so poseben vles ima 3 dvokrevetni sobi 1 dnevna wc vo site sobi ima kablovska i wifi

Цена:По договор

Штип
100 m2
4 соби
1 кат
Ламинат
Наместен
 

Објавен на: 22.08.2017
ИЗДАВАМ СТАН

Издавам стан во центарот на Штип за студенти , од 73м2 со две посебни соби и дневна соба, на 3-ти кат.

Цена:По договор

Штип
73 m2
3 соби
3 кат
Паркет
Наместен
 

Објавен на: 21.06.2017
Се продава куќа

Се продава куќа на 3 спрата во близина на поранешна ветеринарна станица.Цена по договор.

Цена:По договор

Штип
230 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
 

Објавен на: 20.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка