ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Geometric

Хартија
Акрилни бои
Димензии:70×90cm
Со стакло и црна обична рамка

Цена:150 €

Свети Николе
 

Објавен на: 14.08.2018
Лактофризер и Еднореден Силажер

Продавам Лактофризер од 1500 л. - Алфа Лавал (3200 evra)
Еднореден Силажер - Kverneland (1300 evra)

Цена:3.200 €

Свети Николе
 

Објавен на: 20.09.2017
se prodava pasat

Pasat 1999 dekemvri 1.9tdi 116 ks vo odlicna sostojba

Цена:По договор

VW Passat
1999
Свети Николе
242000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 01.08.2017
Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm

Prodavam pistol Crvena Zastava M70 kalibar 7.65 mm so dozvola, isklucivo na lice so dozvola

Цена:200 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 31.05.2017
SE PRODAVA PASSAT

SE PRODAVA PASSAT,DIZEL 1999GOD.KONTAKT NA VIBER 00491 577 9512488.NENAT

Цена:1 €

VW Passat
1999
Свети Николе
Дизел
 

Објавен на: 04.04.2017
MODERNA GARSONJERA VO AERODROM

Agencija IMPULS izdava moderna garsonjera 32m2 vo Aerodrom kaj poliklinikata. Garsonjerata raspolaga so moderna dnevna soba, kompletno opremena moderna kujna, kupatilo, terasa.

Kontakt:
MARIJA ...

Цена:180 €

Свети Николе
32 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.01.2017
prodavam rakija

prodavam prvoklasna domasna lozova rakija stara od 3 do 5 godinipravena kako za svoja dusacena 150 denari a za pgplema kolicina od 50 litri moze da se dogovorime

Цена:150 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 19.10.2016
|rottweiler| rotfajler

Ekstra leglo,mali rotfajlercinja stari 60 dena 2 maski.,Procisteni od Paraziti..Cenata po dogovor ;) .Povekje informacii na tell ili na fb..
https://www.facebook.com/Piksi.CzV

Цена:1 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 30.06.2015
Продавам Ford Escort 1995год.

Продавам Ford Escort 1.3, произведен 1995год, увезен од Германија во 2000год.Економичен бензинец, гаражиран и во одлична состојба. Поминати 125000км. Регистриран до Март 2016год.
Контакт:Делчо, ...

Цена:1.100 €

Ford Escort
1995
Свети Николе
125000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 13.04.2015
IPHONE

SE PRODAVA ILI menuva dajte ponuda iphone 3 kontakt ( 078-335-850 )

Цена:1 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 07.04.2015
Prodavam Pojacalo

Se prodava pojacalo marka HITACHI-HA-3800 vo top forma so 4 zvucnika dva golemi i dva mali kontak na mob (078-335-850 )

Цена:1 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 07.04.2015
Органско Ѓубриво

Органско Ѓубриво произведено од калифорниски црви.
количините се ограничени може порачка на тел;
078327049 Ивица
5 lit.

Цена:1 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 05.04.2015
SE PRODAVA PEUGEOT 407 -SVETI NIKOLE TEL. 078 264222

SE PRODAVA PEUGEOT 407 2007G. 2.0 HDI POMINATI 187000
TUKA KUPENA SVETI NIKOLE TEL.078264222

Цена:6.500 €

Peugeot 407
2007
Свети Николе
187000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 31.03.2015
traktorska prikolka

prodavam traktorska prikolka,cenz po dogovor,telefon 077 600 568

Цена:1 €

Свети Николе
 

Објавен на: 19.03.2015
(Volkswagen) vw polo 1.6 101 ks

Se prodava volkswagen POLO 1.6 101 ks benzin
od oprema poseduva
-Klima
-AirBag

Цена:1.700 €

VW Polo
1998
Свети Николе
229802 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 04.03.2015
Zajam ponuda između pojedinih ozbiljne

Poštovani gospodine/gospođa
Nudimo financijskih kreditne potpore mikrofone u rasponu od 5.000€ do 15.000.000€ za bilo kojeg pojedinca ili proffesionel žele napraviti projekt izgra...

Цена:3 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 16.02.2015
Dacia Solenza 1.9D 2004god

Kolata e vo odlicna sostojba. Registrirana do Dekemvri 2015. Centralno zaklucuvanje 2x Air bag. Smeneta Vodna pumpa. Vredi da se vidi.

Цена:1.199 €

Dacia Andere
2004
Свети Николе
Дизел
4-5 врати
Airbag

Објавен на: 14.02.2015
ИЗРАБОТКА НА ПРОФИ РЕЗИМЕА И АПЛИКАЦИИ6

Изработка на професионално резиме/ CV на англиски или македонски според ваша потреба. Резиме за аплицирање на брод, нафтени платформи, бејбиситерки, фарми, градежни работници, молери, столари, водо...

Цена:600 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 08.12.2014
Jajca od japonska prepelica

Se prodavaat svezi jajca od japonska prepelica

Jajcata od japonska prepelica pozitivno deluvaat na krvta i krvotokot srceto, crniot drob, bubrezite, zeludnikot i mozokot. Nameneti se za site on...

Цена:120 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 30.10.2014
Заем понуда брз кешЗдраво г-дин и г-ѓа,

Цена:По договор

Свети Николе
 

Објавен на: 13.08.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка