ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam ribnik vo Pehcevo

Prodavam ribnik vo Pehcevo na Ravna reka cena po dogovor Tel:075/205-005

Цена:По договор

Пехчево
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 15.08.2015
Итно продавам куќа 12 000 евра ! !

Итно продавам Куќа во доградба која се наоѓа на ул. 29 Ноември во град Пехчево.Има гаража,подрум и дворно место,
Има 3 спрата и првиот е остаклен.

Цена:12.000 €

Пехчево
250 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Цемент/мушама
Во изградба

Објавен на: 01.07.2015
daje kredite za pojedince


Ti si posebna, pošteni i dobrog karaktera imate prihod koji može vam omogućiti da dođe na svoje mjesečne isplate; Ja vas s posudbe iz 5000 € na 1.000.000 € s vrlo isplativo uvjet...

Цена:10 €

Пехчево
 

Објавен на: 11.03.2015
дуќан

Се издава дуќан во строгиот центар на Прилеп

Цена:100 ден.

Пехчево
10 m2
Плочки
 

Објавен на: 11.01.2015
Apple iPhons 5s 64GB _32GB_16GB Samsung Galaxy S5 SM-G900H 16GB LG G3 VS985 4G LTE New Original

We sell all Brands of ,Mobile Phones,Laptops,Televisions,Games,Cameras, (E.T.C)

All our company products are All Brand New Unlocked and original with complete acceresories.

Цена:300 €

Пехчево
 

Објавен на: 12.09.2014
Zajam ponuda između pojedinih ozbiljna i razumna

Bok
Homeowner osobni zajmovi bilo gdje u svijetu, mi smo na usluzi kredit od 2000 € 2.000.000€ u vrlo jednostavnim uvjetima ćemo također napraviti ulaganja i zajmova između pojedinih vrs...

Цена:2 €

Пехчево
 

Објавен на: 20.05.2014
Продајем принтер, печатач. за пенкала, полесни, дрво, кожа, пластика

За продажба flatbed печатач за предмети, А4.
Ова е печатач Кореја производство а, бренд Logojet, екстремно прецизни, високо-квалитетни изработка.
Јас се користи голема работа, купи 2 комада на ов...

Цена:1.500 €

Пехчево
 

Објавен на: 22.04.2014
понудата на кредити помеѓу особено во 72 часа

заем понуда сериозен и доверлив
Дали ви е потребна финансирање за вашиот дом, за вашиот бизнис, за купување на вашиот автомобил, за создавање на вашиот бизнис, за вашите лични потреби отколку поед...

Цена:100 €

Пехчево
 

Објавен на: 05.01.2014
Zajam ponuda između posebnu hitnost


Vi se traže sredstva za svoje aktivnosti ili restarta . Ili za projekt ili kupiti stan , ali nažalost banke pita za uvjete koje nisu u stanju brinuti se sampojedinac sam odobravati kredite u rasp...

Цена:1 €

Пехчево
 

Објавен на: 16.12.2013
Нудат заеми меѓу поединците во 72 часа.

Добивање легитимен заем отсекогаш бил голем проблем за
клиентите со финансиска потреба.
Прашањето на кредит и безбедно трансфер на пари е
нешто што клиенти се повеќе се загрижени и

Цена:По договор

Пехчево
 

Објавен на: 26.11.2013
Вие сте во потрага за финансирање или се подигне вашиот бизнис. Или за некој проект или да купат стан, но за жал на банката бара да се услови кога не сте во состојба s саке Јас сум еден поединец јас octroyai заеми кои се движат од 5.000€ до 800.000€ за с

Вие сте во потрага за финансирање или се подигне вашиот бизнис. Или за некој проект или да купат стан, но за жал на банката бара да се услови кога не сте во состојба s саке Јас сум еден поединец ја...

Цена:1 €

Пехчево
 

Објавен на: 01.08.2013
Приватни кредит за вашиот бизнис или проект

Здраво,
Моето име е Ренато.
Јас сум претседател на група на финансиски партнери.
Денес, гледаме банки им даде повеќе кредит.

Цена:5.000 ден.

Пехчево
 

Објавен на: 15.06.2013
финансиски грижи


Здраво Сер / Madam
Нашата цел е да значително зајакнување на економска основа
сите професионалци во претпријатијата и поединците

Цена:1 €

Пехчево
 

Објавен на: 02.06.2013
Se izdava garsonjera

se izdava garsonjera(vo blizina na Ohridska Banka-centar) za prvomajskite i veligdenski praznici ima eden bracen i dva kreveti posebni cena 300 denari od lice Pece 070 212 907 075 659594 ...

Цена:300 ден.

Пехчево
35 m2
1 соба
Приземје
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 28.04.2013
Нуди кредити меѓу поединците сериозни

Особено одобрувањето на кредити и заеми за вашите потреби меѓу поединците евра на 3,5 милиони евра во 1000 да се справат со финансиските потешкотии за конечно да се скрши застојот кои предизвикуваа...

Цена:По договор

Пехчево
 

Објавен на: 31.03.2013
VW PASSAT CC

VW PASSAT CC 2.0 145ks full oprema kasko osiguran vo super sostojba...tel 070208212 vo sekoe vreme..

Цена:20.100 €

VW Passat CC
2008
Пехчево
100000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 13.12.2012
TOSTER I FRITEZA NA PLIN

Prodavam toster i friteza na plin za vo sendvicara ili drug ugostitelski objekt. Koristeni se samo edna godina i se vo odlicna sostojba. Prodavam i polovna fiskalna kasa. Cenata e po dogovor

Цена:По договор

Пехчево
 

Објавен на: 05.11.2012
2012 Can-Am Spyder RTS

2012 Can-Am Spyder RTS

Fuel capacity 6.6 US gal. (25 l)Maximum vehicle load 525 lb. (240 kg)Front load capacity 35 lb. (15.9 kg)Total storage capacity 41 US gal. (155 l)Dry weight 929 lb. (...

Цена:2.600 €

2010
160 km
Пехчево
За делови

Објавен на: 14.10.2012
2012 Cannondale Scalpel 3 XC Bike

Bicycles is one of the most popular among the people of all age groups. This low cost bikes are extremely accessible & time efficient way to improve one\'s health and fitness. All our prod...

Цена:2.000 ден.

Пехчево
 

Објавен на: 20.09.2012
se prodava

Продавам куќа во Пехчево, 120м2, помошна просторија 19м2 и дворно место 470м2. Наместена. Прва зона, одлична локација.

Цена:40.000 €

Пехчево
120 m2
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 02.08.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка