ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Млин за мелење сточна храна

Се продава млин за мелење на сточна храна. Меле 500 кила на саат.
(силос, чекичар и пуж)

Цена:1.500 €

Неготино
 

Објавен на: 03.07.2019

Цена:По договор

Неготино
 

Објавен на: 27.12.2015
Doktor po opsta medicina

PZU Hipokrat od Negotino ima potreba od doktor po opsta medicina so rabotno iskustvo.

Цена:35.000 ден.

Неготино
 

Објавен на: 21.08.2015
Gusena pecka na drva

Se prodava gusena pecka na drva vo odlicna sostojba koristena tri grejni sezoni mnogu topli

Цена:12.000 ден.

Неготино
 

Објавен на: 12.08.2015
Заработувајте без да вложите ни денар.

Сите што бараат РАБОТА или дополнителен ПРИХОД - оваа МОЖНОСТ НЕ СЕ ПРОПУШТА!
Легитимна,лесна и едноставна работа од дома,работа за сите-БЕЗ ВЛОЖУВАЊЕ ПАРИ!
Оваа работа ќе ви обезбеди континуира...

Цена:200 €

Неготино
 

Објавен на: 11.08.2015
Водечки керамички ролки и дизни /нишководичи/

Предлагам керамички водечки ролки и дизни /нишководичи/, полирани, користени во текстилната техника, во машини за производство на кабли и проводници, во производство на производи од челична жица и ...

Цена:4 €

Неготино
 

Објавен на: 08.07.2015
prodazba na stan

se prodava 2soben stan od 48m2 vo Negotino

Цена:28.000 €

Неготино
48 m2
2 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 22.06.2015
prodavam citroen c4 exclusive 2.0 hdi 138 ks

dobro socuvan garaziran, proizveden 2004 dekemvri so ful oprema servisna kniska, senzori za parkiranje,senzori za dozd,esp,navigacija,tempomat,grejaci na sedistata so zelen karton do 12 mesec itn

Цена:6.300 €

Citroen C4
2004
Неготино
155000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 17.05.2015
Прозор дрвен 3 крилен

Продавам добро сочуван 3 крилен прозор, дупла, со стакло 4мм, словенски, со ролетни, 180*140 см. Тел. 076 458 691

Цена:1.000 ден.

Неготино
 

Објавен на: 09.05.2015
Aprilia Rs 50 cc 2009

Motorot bukvalno kako nov.Spremen e za sezona,masinata e staklo i e redovno odrzavan Na motorot ima:
Gianneli auspuh
Trajno e registriran

Цена:По договор

2009
5000 km
Неготино
 

Објавен на: 08.05.2015
Предлагам керамички водечки ролки и дизни /нишководичи/

Предлагам керамички водечки ролки и дизни /нишководичи/, полирани, користени во текстилната техника, во машини за производство на кабли и проводници, во производство на производи од челична жица и ...

Цена:4 €

Неготино
 

Објавен на: 05.05.2015
Mатрици за извлекуванье на метални производи

Предлагам дијамантски и карбид матрици за извлекуванье на метални производи: челична жица, бакарни и алуминиумски проводници, метални нишки од месинг, сребро, злато, платина, волфрам, молибден и др...

Цена:67 €

Неготино
 

Објавен на: 13.04.2015
zajam potpore između posebice i ozbiljan u 72h

Ti si posebna, pošteni i dobrog karaktera imate prihod koji može vam omogućiti da dođe na svoje mjesečne isplate; Ja vas s posudbe iz 5000 € na 1.000.000 € s vrlo isplativo uvjetim...

Цена:10 €

Неготино
 

Објавен на: 11.03.2015

Цена:По договор

Неготино
 

Објавен на: 17.02.2015
TOYOTA HILUX 2.5 D-4D STYLE

TOYOTA HILUX 2.5 D-4D STYLE

АКТИВНА БЕЗБЕДНОСТ И ДИНАМИЧНИ СВОЈСТВА
ABS (Анти-блокирачки систем за кочење)

Цена:16.000 €

Toyota Hilux
2008
Неготино
88000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 17.02.2015
Дијамантски и карбид матрици за извлекуванье на метални производи

Предлагам дијамантски и карбид матрици за извлекуванье на метални производи: челична жица, бакарни и алуминиумски жици, метални нишки од месинг, сребро, злато, платина, волфрам, молибден и др.-техн...

Цена:67 €

Неготино
 

Објавен на: 09.02.2015
КЕРАМИЧКИ РОЛКИ И ДИЗНИ /НИШКОВОДИЧИ/

Предлагам отпорни на абење керамички водечки ролки и дизни / нишководичи / користени во текстилната техника, машини за производство на кабли, во производство на производи од челична жица и др. Одна...

Цена:5 €

Неготино
 

Објавен на: 09.02.2015
СЕ ПРОДАВА ГАРНИТУРА!!!

Се продаваат користени двосет тросед и фотелја, во комплет со навлаките! Двосетот и троседот се со механизам за спуштање!!!

Цена:1 ден.

Неготино
 

Објавен на: 05.02.2015
ДИJАМАНТСКИ И КАРБИД МАТРИЦИ ЗА ИЗВЛЕКУВАНЬЕ НА МЕТАЛНИ ПРОИЗВОДИ

Предлагам дијамантски и карбид матрици за извлекуванье на метални производи: челична жица, бакарни и алуминиумски жици, метални нишки од месинг, сребро, злато, платина, волфрам, молибден и др.-техн...

Цена:67 €

Неготино
 

Објавен на: 01.02.2015
МАТРИЦИ ЗА ИЗВЛЕКУВАНЬЕ НА МЕТАЛНИ ПРОИЗВОДИ

Предлагам дијамантски и карбид матрици за извлекуванье на метални производи: челична жица, бакарни и алуминиумски жици, метални нишки од месинг, сребро, злато, платина, волфрам, молибден и др.-техн...

Цена:15 €

Неготино
 

Објавен на: 24.01.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка