Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SUZUKI BURGMAN UH 200ie - Variator MALOSSI MULTIVAR 5113393

Варијатор - Multivar MALOSSI 5113393 комплет како на сликата. Ролни: 6 HTRoll Ø 23x18 gr.12 Дизајниран од инженери со големо искуство/ направен од робот со голема прецизност/ тестиран на трк...

Цена:По договор

2009
Скопје
 

Објавен на: 06.05.2015
Филтер воздух Air Filter HONDA NC700X NC750X NC700S NC750S integra

Филтер воздух, Air Filter HONDA NC700X, NC750X, NC700S, NC750S and Integra.
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motop...

Цена:1.800 ден.

Велес
 

Објавен на: 26.04.2015
Ламели сет APRILIA RS125 AF1 125 PEGASO RED ROSE 125 RX Clutch plate, friction oem:AP025905

(Clutch plate, friction) Сет од 6 ламели со европски квалитет произведени по ОЕМ спецификации за максимални перформанси, издржливост и меко квачило oem:AP0259053
APRILIA RS125 AF1 125 PEGASO RED R...

Цена:2.600 ден.

1999
Скопје
 

Објавен на: 26.04.2015
Сајли за кумплуг KEEWAY CRUISER 250 clutch cable keeway

Сајли за кумплуг KEEWAY CRUISER 250 clutch cable keeway
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава...

Цена:800 ден.

2010
Велес
 

Објавен на: 25.04.2015
Диск за задна кочница Rear Brake disc APRILIA PEGASO 660, SL 750 SHIVER, BMW F650, BENELLI - ARTRAX DW703/RS953RD Ø240x124X110

Диск за задна кочница Rear Brake disc APRILIA PEGASO 660, SL 750 SHIVER, BMW F650, BENELLI - ARTRAX DW703/RS953RD Ø240x124X110
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес...

Цена:4.200 ден.

2002
Скопје
 

Објавен на: 24.04.2015
PISTON KIT SUZUKI DR 350 клип карики болц и осигурачи Имаме на лагер: STD Ф79mm 0.50 Ф79,5mm Ф80mm

SUZUKI DR 350 клип карики болц и осигурачи
Имаме на лагер: STD Ф79mm 0.50 Ф79,5mm Ф80mm, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motopart...

Цена:3.200 ден.

1992
Скопје
 

Објавен на: 19.04.2015
Фар Custom chrome-metal Ø150mm HONDA YAMAHA SUZUKI HEADLIGHT

Фар - Custom chrome-метал Ø150mm со Н4 12V 55/60W сијалица, стаклено сочиво и индикатор за долго светло. Со 1 држач од долна страна, како на сликите. XANADU Made in Taiwan
Имаме на лагер, м...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 05.04.2015
MAGNET KALEMI PIAGGIO GILERA DERBI APRILIA 50 ROTOR STATOR OEM 830296+584526 / RMS 246360072

Магнет и калеми PIAGGIO-GILERA-DERBI-APRILIA 50 OEM: 830296+584526 / RMS 246360072 rotor stator
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од наша...

Цена:5.300 ден.

2008
Скопје
 

Објавен на: 05.04.2015
Front Brake Disk HONDA XL 650 V Transalp Ø256x166x144,4 OEM 45251-MCB-610 Диск за предна кочница NX650 Dominator

Диск за предна кочница, Front Brake Disk HONDA XL 650 V Transalp Ø256x166x144,4 OEM: 45251-MCB-610
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интер...

Цена:2.300 ден.

2001
Скопје
 

Објавен на: 04.04.2015
HONDA NH 125 LEAD 100 Клипњача со 2 лагерчиња и болц OEM: 13201-KG8-300 Connecting rod kit LONG® CK2152 Made in Japan

Клипњача со 2 лагерчиња и болц OEM: 13201-KG8-300 Connecting rod kit LONG® CK2152 Made in Japan
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од ...

Цена:2.600 ден.

1994
Велес
 

Објавен на: 03.04.2015
Масло за мешавина MOTUL SCOOTER EXPERT 2T KEEWAY AEROX KYMCO two stroke motor oil YAMAHA APRILIA PIAGGIO GILERA DERBI

Масло за мешавина MOTUL SCOOTER EXPERT 2T
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ...

Цена:600 ден.

2008
Велес
 

Објавен на: 02.04.2015
Држач мотор - шасија комплет со чаури NIMEKS GLANZ YIYING Benzhou YY125T-6 Baotian BT125T-12 HAMACH CENTAR Jonway YY125T-28 Zhongneng ZN125T-15

Држач мотор - шасија, комплет со чаури
NIMEKS GLANZ YIYING Benzhou YY125T-6 , Baotian BT125T-12, HAMACH CENTAR Jonway YY125T-28, Zhongneng ZN125T-15, Yiben YB125T-22 модел како на сликата
Имаме н...

Цена:750 ден.

2007
Скопје
 

Објавен на: 01.04.2015
Инсталација електрична комплет за кинески скутер 4T SCOOTER GY6 BAOTIAN JONWAY TRUVA ZNEN HAMACHI CENTAR GLANZ NIMEKS Benzhou YIYING YIBEN Zhongneng Wiring Harness Complete

Инсталација електрична комплет за кинески скутер 4T. Сликите се автентични, прикажани се горниот и долниот дел со приклучоци
SCOOTER GY6 BAOTIAN JONWAY TRUVA ZNEN HAMACHI CENTAR GLANZ NIMEKS Benzh...

Цена:500 ден.

2008
Скопје
 

Објавен на: 28.03.2015
Ногара странична штендер BAOTIAN HAMACHI TRUVA MEIDUO JONWAY KYMCO GLANZ NIMEKS SIDE STAND GY6 50 125 150

Ногара странична штендер BAOTIAN HAMACHI TRUVA MEIDUO JONWAY

може да се одбере должина: А=20cm / B=24cm / C=26cm
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или пр...

Цена:350 ден.

2009
Велес
 

Објавен на: 27.03.2015
Вентил крив SCOOTER KYMCO BAOTIAN ZNEN JONWAY TUBELESS RUBBER TYRE VALVE 90° right angle

Вентил крив TUBELESS RUBBER TYRE VALVE (90° right angle)
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
до...

Цена:150 ден.

2009
Скопје
 

Објавен на: 27.03.2015
Regleri 7 zici YIYING YIBEN ZNEN HAMACHI BAOTIAN TRUVA GLANZ REGULATOR RECTIFIER 7 WIRE

РЕГЛЕР 12V (7 кабли) 3 жолти се во 1 џек + 4 (црвена, црна, зелена, бела) се во друг џек. Одговара на кинески скутери YIYING YIBEN ZNEN HAMACHI BAOTIAN TRUVA GLANZ
Имаме на лагер, може да се купи ...

Цена:750 ден.

2008
Велес
 

Објавен на: 27.03.2015
Sajla kumplug KAWASAKI KX-F 450 2009-2014 CLUTCH CABLE OEM: 54011-0095

Sajla kumplug KAWASAKI KX-F 450 2009-2014 CLUTCH CABLE OEM: 54011-0095
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts...

Цена:1.100 ден.

2010
Велес
 

Објавен на: 26.03.2015
PAR Retrovizori DERBI GP1 50 125 250 M10 ↻↺ OEM 00G04614921 BACK MIRRORS 00G02213671 OPEN RACE 2006 2007 2008 2009

ПАР Ретровизори Derbi GP1 50 125 250 навој M10 ↻↺ OEM: 00G04614921 / 00G02213671
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: ...

Цена:1.600 ден.

2007
Велес
 

Објавен на: 26.03.2015
Визир KAWASAKI ZX6R ZX636 2005-2008 DOUBLE BUBBLE WINDSCREEN CLEAR TRANSPARENT

Визир KAWASAKI ZX6R / ZX636 2005-2008 CLEAR TRANSPARENT DOUBLE BUBBLE WINDSCREEN WINDSHIELD
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата В...

Цена:3.200 ден.

2006
Велес
 

Објавен на: 24.03.2015
Визир HONDA CBR1000RR 2008-2011 SMOKE BLACK DOUBLE BUBLE CLEAR TRANSPARENT

Визир Racing HONDA CBR1000RR 2008-2011 SMOKE BLACK, CLEAR TRANSPARENT DOUBLE BUBBLE WINDSCREEN WINDSHIELD

Имаме на лагер бел и црн, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или...

Цена:3.200 ден.

2009
Скопје
 

Објавен на: 24.03.2015
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка