ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam garnitura

trosed dvosed fotelja

Цена:По договор

Македонски Брод
 

Објавен на: 28.08.2017
Плац за викендица на езеро козјак

Продаван плац за викендица на едно од најубавите места на брегот на езеро Козјак, викенд населба Близанско. Местото е на само 50 км од Скопје, идеално за одмор, риболов и релаксација.Ги имам сите д...

Цена:6.500 €

Македонски Брод
343 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 06.08.2015
Apple iPhone 6 Plus & 6

Apple iPhone 6 Плус и 6
За повеќе информации контактирајте со нас преку е-мејл:
Попуст Цена (големо)
Заинтересираните купувачи треба да се додаде или сандаче или преку директно

Цена:29.342 ден.

Македонски Брод
 

Објавен на: 18.03.2015
mercedes 190d

prodavam mercedes 190d reg.cela godina solidni gumi motor sasija odlicni ima siber mn mala potrosna pali vozi mozi i zamena

Цена:1.500 €

Mercedes-benz 190
1984
Македонски Брод
260000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 30.09.2014
se prodava

mn dobro zacuvana

Цена:300 €

Lada Samara
1996
Македонски Брод
1700 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 28.09.2014
Атрактивен градежен плац на езерото козјак

Се продава атрактивен плац веднаш до езерото Козјак во туристички комплекс од приватни викендици со прекрасен поглед на езерото и планините. Плацот е градежно земјиште со маркица за градба и компле...

Цена:По договор

Македонски Брод
305 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 25.09.2014
Kamin"AMITY" Ekstra sostojba i cena

Prodavam vakov kamin
Gusan "Amity" Eleganten i moderen dizajn Hrvatsko proizvodstvo
Koristen tri sezoni
8Kw snaga kapacitet 65-70kvadrati greenje

Цена:10.000 ден.

Македонски Брод
 

Објавен на: 18.09.2014
Итно и евтино! Плац од 500 м2 на езеро „Козјак“

Се продава плац од 500 м2 на езеро „Козјак“, на новиот пат Скопје - Македонски Брод. Плацот се наоѓа во атарот на населеното место Белица, на оддалеченост од 1000 м од мотелот „Бе...

Цена:4.000 €

Македонски Брод
500 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 02.09.2014
koza teleski boks

20m2 kafeava koza teleska po 14 evra m2 + 4m2 spalt bela boja po 4evram2

Цена:300 €

Македонски Брод
 

Објавен на: 29.06.2014
Продавам компири

Продавам компири на големо од сортите дезире и агрија

Контакт телефон: 071/615-904

Цена:По договор

Македонски Брод
 

Објавен на: 24.02.2014
Solarna energija.


Kompanija " GREEN WORLD group" DOO ima dugogodišnje iskustvo u korišcenju alternativne solarne i obnovljive energije vetra . Ukljuceni smo u razvoj i realizaciju mnogih r...

Цена:По договор

Македонски Брод
 

Објавен на: 04.02.2014
Заработувајтее без да вложитее ни денар!

Почитувани,овој оглас е направен со цел да се помогни на одредена група на луѓе кои навистина би сакале нивниот труд да даде резултати.Интернет заработката е многу реална во денешно време,но за да ...

Цена:По договор

Македонски Брод
 

Објавен на: 29.01.2014
ИТНО се ПРОДАВА атрактивен плац на езеро "КОЗЈАК"

ИТНО Се продава атрактивен плац на езеро "Козјак" во Близанско, со површина од 540 м2, непосредно до самото езеро (лево од мостот кај првите три куќи)
Има струја, вода и урбанизирано со ...

Цена:540 ден.

Македонски Брод
540 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 13.01.2014
Se prodava Daewoo Espero

Se prodava Daewoo Espero,so atestiran plinski ured...Cenata ne e fiksna..

Цена:1.200 €

Daewoo Espero
1996
Македонски Брод
200 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 19.12.2013
понудата на кредити помеѓу одредени

Здраво
Македонски поединци или на свет, јас ќе
понудата на кредити 10.000 12.000 € 000 € за секој во можност да
отплати со камата по стапка од 2 % за сите заинтересирани

Цена:10 €

Македонски Брод
 

Објавен на: 17.12.2013
Posebna ponuda kredita u roku od 24 sata


Ja sam gospođa Roma Jurcyte , umirovljeni i bivša upravna menadžer u riznice Južne Europe ,posebno investitor . I sada nude financijske kredite od 10.000 € , a 1 milijun € za sve...

Цена:1 €

Македонски Брод
 

Објавен на: 16.12.2013
Инвестиции, финансирање

Здраво
Ние сме група на инвеститори, која обезбедува заеми на поединци, бизниси и други организации да соработуваат во прифатлива каматна стапка од 2%.
На кредитот се движи од 30.000 € до &e...

Цена:10 €

Македонски Брод
 

Објавен на: 09.09.2013
Apple iPhone 5 64GB Original Unlocked

content of the package
Apple, iPhone 5 Phone
Device Charger
cable for Data services

Цена:550 €

Македонски Брод
 

Објавен на: 04.02.2013
PRODAVAM MERCEDES-BENZ 124 ILI MENUVAM ZA STRANSKI 124ili190

PRODAVAM MERCEDES 124 1800 KUBICI.. BENZINEC,SO ATESTIRAN PLIN.....PALI VOZI....ODLICEN ! ILI MENUVAM ZA MERCEDES 190 ILI 124...DA E SO ODLICEN DIZEL MOTOR STRANSKI...SO VASA DOPLATA ....PONUDETE !

Цена:По договор

Mercedes-benz 200
1988
Македонски Брод
350000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 23.12.2012
FIAT UNO 1994 GODINA ITNO !!!!!!!!!!!!!!!

Se prodava fiat uno vo odlicna sostojba ,dobro socuvano,
so minimalna potrosuvacka od 4,5 litri na sto kilometri ...
godina na proizvodstvo 1994. registrirano e cela godina...
vredi da se vidi.....

Цена:По договор

Fiat Uno
1994
Македонски Брод
130000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 23.12.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка