ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava Ranault Megane

Se prodava Renault Megane 1.5 DCI 10/2007 god 106 ks,so 6 brzini, evro 4 moze da se carini za eden den na mk tablici

Цена:10 €

Renault Megane
2007
Кратово
140000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 13.12.2017
продавам кука итно

Куката се наога во Кратово на 5 мин.од центарот на градот, погодна за четиричлено семејство или викенд кука,со убава пространа тераса и прекрасен поглед на чаршијата, има два посебни спрата,комлетн...

Цена:25.000 €

Кратово
90 m2
4 соби
Приземје + кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 18.11.2015
prodavam detska soba

prodavam mebel za detska soba nekoristen
detski krevet na dve nivoa so eko koza vo rozova boja -10.000, skaf so polici vo rozova boja-4500, biro so kaseta, i dve polici, site moze oddelno-3500

Цена:18.000 ден.

Кратово
 

Објавен на: 31.08.2015
Трговија на големо продажба на снабдувачки Самсунг Галакси S6 Еџ (Skype проект: Elect4Sale)

Samsung Галакси S6 / EDGE
Samsung Галакси Забелешка 4 Еџ

Јаболко на iPhone 6/6 Плус

Цена:400 ден.

Кратово
 

Објавен на: 12.08.2015
drebong

prodavam drebong za obrabotka na drvo so 2 motora i dodaten del za izrabotka na racki za metla i drugi operacii

Цена:По договор

Кратово
 

Објавен на: 04.06.2015
Brand New Apple Iphone 6/6 Plus 128gb

Brand New Apple iPhone 6 Plus 128GB
Brand New Apple iPhone 6 Plus 64GB
Brand New Apple iPhone 6 Plus 16GB

Цена:300 ден.

Кратово
 

Објавен на: 29.05.2015
iPhone 6, 6 Plus

/ Electronics Skype :seling.sourceWhatsapp /call: +254773036008Email.: selingsource@gmail.com /selingsource@gmx.usMessage / Text : +17086288880

Цена:300 ден.

Кратово
 

Објавен на: 01.05.2015
izjemen ponudbe posojil med posamezniki


Po FINANČNÍ во gospodarski Krizi imajo težave при pridobivanju posojila
V bankah во drugih finančnih institucijah. Imate
največja СКРБ. Smo posebna Скупина za Капитал

Цена:10 €

Кратово
Излез на пат

Објавен на: 03.04.2015
Se prodava Mercedes vozen i odrzuvan DOMAKINSKI

Prodavam Mercedes Classic C200 CDI, 2001-va godina, 209149km, registriran do Noemvri 2015, 4 letni gumi Michelin vozeni 8000km + 2 zimski Kebler vozeni samo ovaa sezona,
Kolata e so napraven servi...

Цена:6.500 €

Mercedes-benz C 200
2001
Кратово
209149 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 18.02.2015
For Sale: Apple iPhone 6, Galaxy S5, Z3 Xperia, Galaxy NOTE 4 Lumia 1020/1520


For Quick Order contact US
Skype :seling.source
Whatsapp /call: +254773036008

Цена:300 €

Кратово
 

Објавен на: 27.01.2015
Заврши вашите грижи

Здраво.Јас да ви Родригез Франсоа Први особено француски јазик. Живеат во Франција ќе дојдам со овој пост да го споделам мојот заем понуди. Јас сум уверение и јас вежба кредитирање во оваа област з...

Цена:10 €

Кратово
 

Објавен на: 21.01.2015
financiranja za sve 24h

Pozdrav Sir / Madam
Imam kapital koji će se upotrijebiti za odobravanje kredita posebne
kratkoročne i dugoročne od 1000 € do 5.000.000 € za bilo kakve ozbiljne osobe koja traži kredit. ...

Цена:1 ден.

Кратово
 

Објавен на: 06.12.2014
Proizvodstvo i prodazba na detski kreveti 1

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор

Кратово
 

Објавен на: 05.12.2014
$$$$$$$$$$ Аплицирај сега $$$

Дали сте во потрага за сигурен кредит кој може да ви позајми од 1.000 до 10.000.000 долари, евра, фунти итн да им се оддолжи вашата нос и грло или да се утврдат дека вашиот финансиски стрес дека ст...

Цена:10.000 ден.

Кратово
 

Објавен на: 04.11.2014
Financiranje i kredit brzo gotovinu na pojedince

Da li vam je potreban novac kredita između pojedinaca da se nosi s financijskim teškoćama i na kraju razbiti zastoj koji uzrokuju banke po odbijanju vašeg zahtjeva datoteke kredita? J...

Цена:10 ден.

Кратово
 

Објавен на: 15.10.2014
Понуда за заем помеѓу особено сериозни во 72h

Сум пензиониран банкар кој работи срцето со мојата банкарска. Имам многу пари во мојот профил и мојата грижа е да им помогне на луѓето кои не можат да си дозволат да ги завршат нивните проекти, Јас...

Цена:10 ден.

Кратово
 

Објавен на: 31.08.2014
ponuda kredita između pojedinih 24h

Zdravo,
Želite da napravi novi početak, slobodan od svih dugova? To je danas moguće! ste u potrazi ?? kredit ili hipoteku dugoročno i ne bojte se biti podobni zbog ?? posebnim okolnostima u kojima...

Цена:1 ден.

Кратово
 

Објавен на: 18.08.2014
Обезбедува брз, сигурен и подготвени во 48 часа без полнење

Здраво
Банкар по професија и во моментов работат во областа на
микро и макро кредити, имам прилично значителен капитал кој
Би сакал да ги стави на располагање на сите сериозни луѓе и

Цена:10 €

Кратово
 

Објавен на: 18.08.2014
financiranje ponudu za sve sa garancijom 24h

Mislim da će vam pomoći da sa brzim financiranja i fiable.Je ima kapitala koji će se koristiti za davanje posebnih dugoročnih kredita kratko i dugo u rasponu od milijuna € 5.000 do € 2 ni...

Цена:1 ден.

Кратово
 

Објавен на: 16.08.2014
financiranja za sve s jamstvom 24h

Želite novi početak, slobodan od duga? To je danas moguće! tražite? osobni zajam ili hipoteka dugoročno i ne boj prihvatljivi zbog? posebno osobnom situacijom, d? teško razdoblje ili? nedavn...

Цена:1 ден.

Кратово
 

Објавен на: 07.08.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка