ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
LABRADOR

labrador star 1 god. so dokumenti.

Цена:1 €

Кочани
 

Објавен на: 14.10.2020
Продавам плац

Се продава плац со површина од 1 декар во место викано Гумно во с. Зрновци, Општина Зрновци и нива со површина од 7 ара.
Цена по договор
тел.за контакт: 072 646 292

Цена:По договор

Кочани
1900 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 28.07.2020
Барате книговодител? Користете ги СМЕТКОВОДСТВЕНИТЕ услуги на Конто Плус Конаслтинг

ЗА КОНТО ПЛУС КОНСАЛТИНГ -

Ние ги реализираме нашите сметководствени, даночни и консалтинг услуги со најголема професионалност, највисок квалитет, навременост, точност и сигурност. Затоа, ние см...

Цена:2.360 ден.

Кочани
 

Објавен на: 06.08.2019
VW GOLF V VARIANT SPORT 1.9TDI

UVEZENA OD VOLKSWAGEN GERMANIJA
MOTOR 1.9 TDI 77kw-105ks
SPORT PAKET-FULL OPREMA
RNS 510 NAVIGACIONEN SISTEM

Цена:6.500 €

VW Golf
2009
Кочани
245000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 07.05.2019
SEAT IBIZA 1,2 BENZIN STELA PREKRASNA

SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.2 BENZIN,KOLATA E PROIZVEDENA 2005G. UVEZENA OD ITALIJA,PERFEKTNO SOCUVANA KAROSERIJA I ENTERIER SO ODLICEN MOTOR,STANDARD OPREMA I I ISPRAVNO SE DO SITNICA, VKL. I KLIMA......

Цена:5 €

Seat Ibiza
2005
Кочани
160000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 01.02.2018
Eftino Chrysler Grand Voyager

Здравко 075/933-820

Цена:1.000 €

Chrysler Voyager
1995
Кочани
Чиста документација

Објавен на: 21.08.2017

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 17.08.2016
IMT 539

ODLICNO SOCUVAN

Цена:1 ден.

Дизел
1988
1 km
Кочани
Чиста документација

Објавен на: 26.06.2016
Оризна нива

Продавам оризна нива во Кочани во место викано средна вода. Имотен лист број 13913, број на парцела 7041, површина 2.433 декари. Цена 1500 евра од декар.

Цена:3.600 €

Кочани
2433 m2
 

Објавен на: 16.01.2016
Dekorativen kamen i dekrativna cigla.Najgolem izbor

Dekorativen kamen i dekorativna cigla za ureduvanje na vnatresni i nadvoresni prostorii(restoranti,kancelarii,domovi,terasi,coklinja i dr.)Bojata i modelot go izbirate vie.Kamenjata i ciglite se pr...

Цена:899 ден.

Кочани
 

Објавен на: 12.08.2015
baram evtin velosiped

26 bandas.so kalnici i debeli gumi.vo vozna sostojba.

Цена:4.000 ден.

Кочани
 

Објавен на: 05.08.2015
prodazba na velosiped

dobro socuvan .malku vozen.so novi gumi.simano delovi.

Цена:22.000 ден.

Кочани
 

Објавен на: 05.08.2015
Коммерческая / отдельному кредиту УСЛУГИ. ПРИМЕНИТЬ СЕЙЧАС:

Коммерческая / отдельному кредиту УСЛУГИ. ПРИМЕНИТЬ СЕЙЧАС:
Вот ваш шанс, чтобы подать заявку на персональные кредиты, инвестиционные кредиты, бизнес-кредиты, недвижимость / ипотечных кредитов, и ...

Цена:100.000 €

Кочани
 

Објавен на: 02.08.2015
Prodavam Citroen Saxo

Se prodava Citroen Saxo, zlatna boja, 1,5 diezel , \"98 god. so nov motor, vo odlicna sostojba (kolata ne e registrirana)!

Цена:По договор

Citroen SAXO
1998
Кочани
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 11.06.2015
BARAM RABOTA VO STRANSTVO

Baram rabota na plantazi vo stransvo kade i da e ve molam informirajte me

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 06.06.2015
se prodava

se prodava kuka na ul roza petrov br 145. prviot sprat e celiot napraven ,a vtoriot e karabina kukata e so dvorno mesto od 480 m2

Цена:По договор

Кочани
480 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
 

Објавен на: 26.05.2015
plac za vikendica

se naogja do sumskata kukicka, do mestoto ima struja i voda. cena po dogovor. 078351624

Цена:10 €

Кочани
2300 m2
 

Објавен на: 23.05.2015
FOR SALE:NEW 2014 Trek,Specialized,Scott Genius,Cannondale,Cervelo & Giant Anthem Bikes

We have in stock, the availability of the New / Latest Bikes ranging from All various models. All Our Offered Bikes are Brand new, Original, Guaranteed, Our Bike are all New and comes with 2 Year I...

Цена:4.000 €

Кочани
 

Објавен на: 30.04.2015
За градежништво,Жапки,Кајли,Т-штраф,Натезни гл, услуги и др.

....Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,

Цена:1 ден.

Кочани
 

Објавен на: 28.04.2015
Професор

Професор, 41 година, разведен, сака да запознае интелигентна женска личност до 31 година, исклучиво заради брак. Контакт само по маил: tivkavoda@gmail.com

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 25.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка