Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PHILIPS GoGear Raga MP3 player 4gb

Сочуван МП3 плеер со Full Sound технологија за супериорен звук, со сите вклучени додатоци : слушалки, УСБ-кабелче и прирачници за употреба. За цената ќе се договориме :)

Цена:По договор

Берово
 

Објавен на: 21.01.2015
Seiko рачен часовник

Seiko рачен часовник

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.01.2015
ZTE Blade 3 Pro

Сочуван телефон ZTE Blade 3 Pro со гаранција уште 6 месеци.
Спецификации:
Multitouch TFT 4.0 inches 480 x 800 pixels
Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean)

Цена:По договор

Берово
 

Објавен на: 21.01.2015
Samsung Galaxy Tab 3 Lite

Сочуван Samsung Galaxy Tab 3 Lite
Спецификации:
Multitouch TFT 16M colors 7.0 inches 600 x 1024 pixels
CPU: Marvell PXA986 Dual-core 1.2 GHz

Цена:По договор

Берово
 

Објавен на: 21.01.2015
ТВ стабилизатор за колекционери

ТВ стабилизатор за колекционери

Цена:По договор

Берово
 

Објавен на: 21.01.2015
Радио TELEKOMUNIKACIJE од 1960 година

Радио TELEKOMUNIKACIJE од 1960 година.

Цена:По договор

Берово
 

Објавен на: 21.01.2015
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка