ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam tocak Peugeot

Odlicna sostojba.

Цена:3.700 ден.

Виница
 

Објавен на: 23.11.2018
MERCEDES BENZ A170 CDI

КОЛАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, СО FULL ОПРЕМА, НОВИ ПРЕДНИ ГУМИ И РЕГИСТРАЦИЈА ДО 09/2018

Цена:2.200 €

Mercedes-benz A 170
2002
Виница
270000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 16.03.2018
Продавам дуќан

Се наоѓа на самиот пазар во Виница, паркинг, реновиран, трофазна струја, вода, канализација, бољерче, wc, тв, интернет, преден двор и дворно место позади куќа

Цена:1 €

Виница
24 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 20.01.2016
Отклучен iPhone 6 Плус бела и црна

Комплетна опрема iPhone 6

Apple iPhone 6 Плус
AC полнач за патување

Цена:400 €

Виница
 

Објавен на: 11.05.2015
Samsung Galaxy S6 Edge G9250 4G

SIM Type Single SIM Network 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G: WCDMA 850 / 900 / 1900 / 2100 4G: LTE 700 / AWS / 800 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 Display Type Super

Skype:info.lahstr...

Цена:430 €

Виница
 

Објавен на: 09.05.2015
Антиквитет

Стар предмет со прекрасна резба од турско време.
Понудете цена.

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 27.04.2015

Цена:1.000 ден.

Виница
 

Објавен на: 27.04.2015
2015 SPECIALIZED VENGE PRO RACE

We sell all models of 2013, 2014 and 2015 Specialized, Trek, Cannondale, Gary Fisher, Klein, GT, Scott, Cervélo, Giant, Santa Cruz, Rocky Mountain, Kona, Whyte, Ellsworth, Jamis, Litespeed, ...

Цена:По договор

2010
Виница
 

Објавен на: 19.04.2015
Se Izdava Deloven Prostor Vo Vinica-Mesto Vikano Belkamen

*Pokrien Prostor 3000m2
*Hala br 1. 780m2
*Hala br 2. 650m2
*Hala br 3. 580m2

Цена:5 €

Виница
22500 m2
 

Објавен на: 28.03.2015
Apple Macbook Air

Apple Macbook Pro 13 Inch. quard-core i7 Processors 2.2GHz(4GB-8GB) 750GB
Apple Macbook Pro 15 Inch. quard-core i7 Processors 2.2GHz(4GB-8GB) 750GB.
Apple Macbook Pro 17 Inch. quard-core i7 Proce...

Цена:29.342 ден.

Виница
 

Објавен на: 18.03.2015
Rješenja za vaše financijske probleme

Rješenje u kratkom vremenu. Javite nam iznosu vam je potrebno i iznos koji želite platiti mjesečne: elena.ionescu023@gmail.com

Цена:По договор

Виница
Цемент/мушама
 

Објавен на: 17.01.2015
Brand New IPhone 6 PLUS 16GB,Samsung Galaxy Note 3/4 16GB,PS4 500GB,Motorola Moto X,Nokia Lumia 1520,Galaxy S5 16GB

Brand New IPhone 6 PLUS 16GB,Samsung Galaxy Note 3/4 16GB,PS4 500GB,Motorola Moto X,Nokia Lumia 1520,Galaxy S5 16GB


1. Complete accessories (Well packed??, And sealed in original

Цена:400 €

Виница
 

Објавен на: 12.11.2014
Financiranje pomoć 24h

Pozdrav Sir / Madam
Potreban novac kredita između pojedinaca nositi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja koje uzrokuju banke, po odbijanju vašeg zahtjeva datoteke k...

Цена:1 ден.

Виница
 

Објавен на: 25.10.2014
OPEL ASTRA KARAVAN 1.8 za ZAMENA

Zamena za pomalo patnicko vozilo so odlicno socuvana Opel Astra karavan 1.8 od 1994g
Informacii na tel. 075602950 Riki

Цена:По договор

Opel Astra
1994
Виница
264000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 14.10.2014
kamaz

kamaz za drva i trupci reg ekstra

Цена:7.000 €

Дизел
1993
56000 km
Виница
 

Објавен на: 08.09.2014
Подарувам мачиња

Едно машко персиско и две женски обични.

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 19.08.2014
Понуда за заем во 72 часа

Ова е христијанска организација формирана со цел да им помогне.Проценува Здраво, Ова е христијанска организација формирана со цел да им помогне на луѓето во потребите на помага, како што се финанси...

Цена:10 ден.

Виница
 

Објавен на: 11.06.2014
kredita ponude

Pozdrav Sir / Madam
Treba ti novac kredite između pojedinaca da se nosi sa finansijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoj koji uzrokuju banke, od odbijanja vašeg zahtjeva datotek...

Цена:1 ден.

Виница
 

Објавен на: 11.06.2014
nude brzu uslugu pogotovo

Jeste li zainteresirani za kredit od 2000 do 2,9 milijuna €?Zajam za financiranje Vašim potrebama? vaši projekti? podmiriti svoje dugove prema bankama? to nije trenutak ustručava...

Цена:1 ден.

Виница
 

Објавен на: 04.06.2014
Самсунг 75 ИНЦХ 3Д Слим ХДТВ Блу Раи НОВ МОДЕЛ 2013 1080п ЛЕД ТВ

Самсунг 75 ИНЦХ 3Д Слим ХДТВ Блу Раи НОВ МОДЕЛ 2013 1080п ЛЕД ТВ

Самсунг 75 ИНЦХ 3Д Слим ХДТВ Блу Раи НОВ МОДЕЛ 2013 1080п ЛЕД ТВ

Цена:600 €

Виница
 

Објавен на: 06.05.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка