ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam Kukja vo Bogdanci so Deloven Prostor

Za bilo kakva informacija okolu CENA, SOSTOJBA i dogovaranje za PREGLED kontaktirajte me 078 41 41 41

Цена:1 €

Богданци
600 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 21.03.2018
Betrayal of Angel

масло на платно 100x70 cm

Цена:2.000 €

Богданци
 

Објавен на: 04.08.2015
Apple iphone 6 plus 128GB Factory Unlocked + warranty


Apple iPhone 6 we have available in stock, brand new unlocked phone has 12 months international warranty of recovery.

We deliver to anywhere in the world via DHL or FedEx, and they deliver the...

Цена:350 €

Богданци
 

Објавен на: 18.07.2015
EDINSTVEN I NAJDOBAR MAKEDONSKI CHAT

AUDIO VIDEO CHAT REGISTRACIJA I MORA I NEMORA DOZVOLEN E VLEZ SO GOSTIN POVELETE DASE DRUZIME DA UBIJEME DOSADATA KOPIRAJTE OVAJ LINK VEJKE STE KAJ NAS :)) http://cyczqg32.visichat.net/e...

Цена:1 €

Богданци
 

Објавен на: 21.02.2015
помош за оние кои имаат потреба

Апелирам секој има потреба од кредит ме контактирате преку е-маил: bancaassurance524@hotmail.com

Цена:10 €

Богданци
 

Објавен на: 21.01.2015
ФИНАНСИРАЊЕ НА ПРАВНИ без надомест

Здраво г-дин / г-ѓа,

Јас сум француски државјанин кој живее во Франција и нуди сигурен кредит за сите лица кои се во потреба од целта на овие проекти или консолидирање на долгови. Затоа, не двоу...

Цена:7.451.000 €

Богданци
 

Објавен на: 10.12.2014
Продавам 7 крави молзници во с.Стојаково

Продавам 7 крави молзници во с.Стојаково
контакт тел: 075 446 186
Мите

Цена:1 €

Богданци
 

Објавен на: 31.10.2014
Brand New Apple iphone 6plus 128GB

Mobile are brand new sealed in box comes with 1 year international warranty and also comes with 6 months return policy

Apple iphone 6 plus 128GB 64GB 16GB
Apple iphone 5S 64GB 32GB 16GB

Цена:700 €

Богданци
 

Објавен на: 19.10.2014
osiguranog financiranja za sve 48h

Jeste li zainteresirani za kredit od 2000 € do 2.900.000 € ??kredit za financiranje Vašim potrebama ?? Vaši projekti ?? podmiriti svoje dugove prema bankama ?? to definitivn...

Цена:1 ден.

Богданци
 

Објавен на: 12.09.2014
daje zajam između posebice ozbiljna Za
Ja sam gospođa Romi Jurcyte, umirovljeni i bivši administrativni menadžer u riznice Južnoj Europi, posebno investitor. Ja sada nude financijske kredite od 10.000 € i 1.000.000 &eu...

Цена:10 €

Богданци
 

Објавен на: 02.09.2014
kreditnih i financijskih 72h

Pozdrav Sir / Madam
Potreban novac kredita između pojedinaca nositi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja koje uzrokuju banke, po odbijanju vašeg zahtjeva datoteke k...

Цена:1 ден.

Богданци
 

Објавен на: 01.09.2014
лични финансиски заем се применуваат

Дали ви е потребна личен кредит? Дали вашата фирма, компанија или индустрија треба финансиска помош? Дали ви треба финансирање за да започнете вашиот бизнис? Дали ви треба финансирање за да се прош...

Цена:100.000 ден.

Богданци
 

Објавен на: 13.08.2014
Apple iPhone 5s Unlocked Original

Email Address : phoneplanetltd@musetr.com
Skype : phone-planet-ltd
Phone Number: +447045749353
WhatsApp Number : +2348148390201

Цена:350 ден.

Богданци
 

Објавен на: 12.08.2014
Продавам плац во Богданци

Продавам плац од 600м2 во Богданци, со платени комуналии за 80м2.
Цена по договор.
Контакт 078 448 178

Цена:12.000 €

Богданци
600 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 07.08.2014
Brand new Segway i2 Cargo


We deal in all kinds of SEGWAY. We give maximum guarantee for safe delivery of items bought from us.We offer international standard warranty with full acceptance for replacement or full refund of...

Цена:3.350 ден.

Богданци
 

Објавен на: 06.08.2014
LETEN POPUST NA CENITE NA METALNI KREVETI

PROIZVEDUVA FENIKO2000 BOGDANCI
GARANCIJA--NEMA GARANCIJA KREVETITE SE VECNI
SE PRENESUVAAT OD GENERACIJA NA GENERACIJA
KUPUVAJTE MAKEDONSKI PROIZVODI

Цена:По договор

Богданци
 

Објавен на: 21.07.2014
Нудам долгорочни кредити

Ви треба пари брзо, што треба да се направат подобрувања, консолидација на долгот, купување на втор дом за било која причина, јас може да помогне. Јас го рефинансира вашиот дом е прв или втор ред с...

Цена:10 €

Богданци
 

Објавен на: 07.07.2014
Потреба од итно кредит?

Потреба од итно кредит?
* Многу брзо и итно трансфер до вашата банкарска сметка
* Отплата почнува осум месеци по пари во вашата банкарска сметка
* На ниска каматна стапка од 2%

Цена:100.000.000 ден.

Богданци
 

Објавен на: 01.07.2014
Продажа: Apple iPhone 5S / Sony Xperia Z2 / Samsung S5 / HTC ONE M8

RAMANDAN! Ramanda! RAMANDAN! PROMO 2 получить 1 бесплатно PROMO

Все наши продукты являются совершенно новый завод разблокирована запечатанный в коробке поставляется с 1 год международной гарантии

Цена:500 ден.

Богданци
 

Објавен на: 30.05.2014
понудата на кредити

Дали ви е потребна итна заем за решавање на вашите финансиски потреби? ние нудиме кредит се движат од 5,000.00 да 250,000,000.00 Макс, ние сме сигурен, ефикасен, брз и динамичен, без кредитна прове...

Цена:По договор

Богданци
 

Објавен на: 12.05.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка