vw transporter 1.9 tdi

ЦЕНА: 3300 €

vw transporter 1.9 tdi


klima ured ,godina na proizvodstvo 1997Град:
struga
Телефон:
072248683
Објавен на:
05.11.2014

ЦЕНА: 3300 €

Карактеристики:

Гориво:
 Дизел
Година на производство:
 1997
Град:
 Струга
Поминати километри:
 200000 km
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check Серво волан
check Чиста документација

Контакт

Име:
bizat ismailoski
Град:
struga
Телефон:
072248683
Објавен на:
05.11.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка