prodavam povolno baraka vo taftalidze 2

ЦЕНА: 85000 €

prodavam povolno baraka vo taftalidze 2


65 m2 baraka i 136 m2 dvor

moze cena po dogovorГрад:
skopje
Телефон:
071/367-006
Објавен на:
07.04.2017

ЦЕНА: 85000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 63 m2
Број на соби:
 3 соби
Катови (за куќи):
 Приземје

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
violeta savovska
Град:
skopje
Телефон:
071/367-006
Објавен на:
07.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка