izdavam dukan

ЦЕНА: По договор

izdavam dukan


Izdavam namesteno fruzersko studio. Koe e razraboteno i funkcionira veke 10 godini.dobro socuvano.vo odlucna sostojba. Vednas vseluvo.se naoga na dobra lokacija vo MICURIN.Blizu "zur"marketot.Se naoga na ulica Venjamin Macukovski Br6.kontakt tel :070695077 A moze i kako prazen dukan.cena povolna. Javete se.Град:
skopje
Телефон:
070695077
Објавен на:
15.05.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 26 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
natasa engovska
Град:
skopje
Телефон:
070695077
Објавен на:
15.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка