ford fusion

ЦЕНА: 2400 €

ford fusion


se prodava ford fusion 2003 1.4 tdci ne e uvezuvanГрад:
sko
Објавен на:
13.04.2021

ЦЕНА: 2400 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Ford Fusion
Година на производство:
 2003
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 230000 km
Гориво:
 Дизел
Коњски сили:
 54 кс

Контакт

Име:
Sashko Popovski
Град:
sko
Објавен на:
13.04.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка