bandazi,viluski, gumi za trkala f 70-200 vrtlivi-stabilni

ЦЕНА: 8 €

bandazi,viluski, gumi za trkala f 70-200 vrtlivi-stabilni


..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1.ТРКАЛА секакви по потреба и желба
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

2. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

3. ЖАБИЦИ за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле, Наставци
Коцки (калупи) за испитување на бетон.
Т-штрафови за жапки, жабици за скеле.

4. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транспортни траки-ленти за рудници и индустрија секакви и др.


*Примат Дооел Штип*
Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов
моб 070210776 тел/фах 032380375 E-mail...primatstip@yahoo.com
цени по договор во зависност од количините на големо и мало
начин на плаќање модел и достава ВЕДНАШ.....
..... производите се како на сликите......
..... побарајте не......за се има договор .....
..... 24 години македонски производи..Име:
Град:
Skopje
Телефон:
075 457 506
Објавен на:
28.04.2015

ЦЕНА: 8 €

Карактеристики:

Град:
 Штип

Контакт

Име:
ace mihov
Град:
Skopje
Телефон:
075 457 506
Објавен на:
10.04.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

aprilia shiver 750

prodavam aprilia shiver 750 so pominati 11000 km registriran do mart 2019 i napraven celosen vtor servis motorot e vo odlicna sostojba servisite se praveni vo dinamix

Цена:4.200 EUR


Објавен на: 26.05.2018
ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…

ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…
Cena: 350 eur
Kontakt: Mile 070228608; Toni 070330633

Цена:350 EUR


Објавен на: 18.01.2017
bandazi

aluminski bandazi 16 borbet bez gumi 4kom.

Цена:17 EUR


Објавен на: 27.04.2016
baram evtin velosiped

26 bandas.so kalnici i debeli gumi.vo vozna sostojba.

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 05.08.2015
prodavam aluminiumski bandasi 14

bandasite se fiatovi,italijanski i se vo dobra sostojba tel. za kont. 078 463 874

Цена:По договор


Објавен на: 08.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка