Utovarac

ЦЕНА: 14800 €

Utovarac


Se prodava Utovarac Zettelmeyer 1996 godina 1,2m3 zafatnina na korpa vo odlicna sostojbaГрад:
Skopje
Телефон:
070316931
Објавен на:
01.09.2019

ЦЕНА: 14800 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Ivica Kuzmanovski
Град:
Skopje
Телефон:
070316931
Објавен на:
01.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка