Trosoben stan za turisti vo centar na Ohrid

ЦЕНА: По договор

Trosoben stan za turisti vo centar na Ohrid


Se iznajmuva trosoben stan za turisti vo strog centar na Ohrid.Stanot ima dve spalni sobi ,dnevna,kujna trpezarija,balkon,kupatilo so ves masina,parking besplaten,lcd tv,wifi internet,peskiri,fen,pegla itd.Se naoga vo zgrada na 2 sprat ima i lift.Moze da se smestat do 6 lica. info na 071651182 i na 077425546Име:
Град:
ohrid
Телефон:
071651182
Објавен на:
17.09.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
sonja
Град:
ohrid
Телефон:
071651182
Објавен на:
16.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка