Taxi Skopje Ohrid Pristina Sofija...

ЦЕНА: 800 мкд

Taxi Skopje Ohrid Pristina Sofija...


Vozete se edinstveno so taxi mercedes vozila udobno i bezbedno vo Makedonija i nadvor od drzavata.

Airport Skopje 800den
Ohrid 60 e
Pristina 50 e
Sofija 90 e
Solun 90 e
Beograd 190e

Za bilo koja destinacija jave te se ke se dogovorime ili posete te go websajtot.Www.taxiskopjemercedes.mkИме:
Град:
Skopje
Телефон:
+38970340498
Објавен на:
06.11.2016

ЦЕНА: 800 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Gligor
Град:
Skopje
Телефон:
+38970340498
Објавен на:
06.11.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка