TAXI TAKSI PREVOZ, THESSALONIKI, SOFIA, BELGRADE, TIRANA, PRISTINA, ТАХИ ТАКСИ ПРЕВОЗ, СОЛУН, СОФИЈА, БЕЛГРАД, ТИРАНА, ПРИШТИНА

ЦЕНА: 1 €

TAXI TAKSI PREVOZ, THESSALONIKI, SOFIA, BELGRADE, TIRANA, PRISTINA, ТАХИ ТАКСИ ПРЕВОЗ, СОЛУН, СОФИЈА, БЕЛГРАД, ТИРАНА, ПРИШТИНА


МК ТАКСИ ПРЕВОЗ
Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА И странство ГРЦИЈА , БУГАРИЈА, СРБИЈА , АЛБАНИЈА , КОСОВО, ЦРНА ГОРА,
НОВО, СИГУРНО, ПРОВЕРЕНО, ИСКУСТВО,
ОПРЕМЕНО СО КЛИМА, Вифи во МК
ЦЕНОВНИК:
СКОПЈЕ - АЕРОДРОМ - 15,€
АЕРОДРОМ - СКОПЈЕ - 15,€
СКОПЈЕ - ОХРИД - 65,€
ОХРИД - СКОПЈЕ - 65,€
СКОПЈЕ - СОЛУН - 80, €
СОЛУН - СКОПЈЕ - 80, €
СКОПЈЕ - АТИНА - 300, €
АТИНА - СКОПЈЕ - 300, €
СКОПЈЕ - СОФИЈA - 80, €
СОФИЈА - СКОПЈЕ - 80, €
СКОПЈЕ - ТИРАНА - 120, €
ТИРАНА - СКОПЈЕ - 120, €
СКОПЈЕ - БЕЛГРАД - 160, €
БЕЛГРАД - СКОПЈЕ - 160, €
СКОПЈЕ - НИШ - 75, €
НИШ - СКОПЈЕ - 75, €
СКОПЈЕ - ПРИШТИНА - 50, €
ПРИШТИНА - СКОПЈЕ - 50, €

СО ВКЛУЧЕНИ ПАТАРИНИ - ВИНЕТКИ БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ !!!!!!
НАПОМЕНА : СО ВОЗИЛО ОД СЛИКИТЕ....
ВОЕДНО НУДИМЕ Аеродромски Трансфер НА ЦЕЛИОТ БАЛКАНСКИ РЕГИОН Доколку се враќате во истиот ден од вашата дестинација Враќањето се наплаќа половично 50% попуст
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И СОРАБОТКА
Можете да контактирате со НАС и на:
VIBER или WHAT'S APP 24/7
Ангел 071/271-591
FACEBOOK страна :
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/Град:
Skopje
Телефон:
+38971271591
Објавен на:
21.02.2019

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Transport Taxi Rent a Car
Град:
Skopje
Телефон:
+38971271591
Објавен на:
05.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка