TAKSI SKOPJE SOFIJA SOLUN BELGRAD PRISTINA OHRID

ЦЕНА: 89 €

TAKSI SKOPJE SOFIJA SOLUN BELGRAD PRISTINA OHRID


TAXI prevoz SOFIJA SOLUN BEOGRAD PRISTINA TIRANA ATINA
naj eftin prevoz vo celiot balkanГрад:
skopje
Телефон:
077/745-151
Објавен на:
20.02.2016

ЦЕНА: 89 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
miroslav kirandziski
Град:
skopje
Телефон:
077/745-151
Објавен на:
09.12.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка