Stan so dozvola za deloven prostor

ЦЕНА: По договор

Stan so dozvola za deloven prostor


Stan so dozvola za deloven prostor, 60 m2, na ul.Maksim Gorki br.8A
I kat, so gradsko parno, 3 oddelni kancelarii.
Cena po dogovor, vo zavisnost od vreme na koristenje
Stanot se Izdava prazen.
kontakt 070677888
071668937Град:
Skopje
Телефон:
071668937
Објавен на:
16.05.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 60 m2

Контакт

Име:
Ljupka Senkova
Град:
Skopje
Телефон:
071668937
Објавен на:
16.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка