Sobi i Apartmani- Struga

ЦЕНА: 400 мкд

Sobi i Apartmani- Struga


Izdavam sobi i apartmani vo Struga, sovrseno uredeni, so posebno kupatilo, kujna, kablovska tv, internet i sopstven parking. Objektot e zaseben i so celosna namena za odmor na turisti. 070 513218
www.apartmani-sobi-struga.com
GPS координати
lat 41.179790
lon 20697090Град:
Македонија
Објавен на:
28.05.2021

ЦЕНА: 400 мкд

Карактеристики:

Град:
 Струга

Контакт

Град:
Македонија
Објавен на:
20.03.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка