Se prodava Golf 5

ЦЕНА: 4700 €

Se prodava Golf 5


- Golf 5
- 2007 godina
- 1.4 motor so 80 KS
- Vgraden atestiran Italijanski plinski ured od Plimont
- Za 1600 den plin se polni rezervoarot full i se pominuva 600 km odnosno cel mesec vozis za tie pari
- Oprema: klimatronik 2zonski klima ured, 6 vozdusni pernicinja, fabricko radio so 8 3d stereo saraund.
-Sistem za proklizuvanje, sistem za elektronska bezbednost, bord kompjuter, progresiven volan, komplet elektrika na site vrati, greaci na retrovizori.
- pominati 148.000 km
- prv gazda, kupena od salon, redovno servisirana, bez do sega nikakvi defekti i se razbira neudirana.
- zimski gumi vo dobra sostojba i davame plus 16 incni aluminiumski felni.
- ima nekoi sitni karoseriski grebnatini

Cena: 4700 evra.
Telefon: 071338426Град:
Skopje
Телефон:
078319922
Објавен на:
21.12.2019

ЦЕНА: 4700 €

Карактеристики:

Марка возило:
 VW Golf
Година на производство:
 2007
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 148000 km
Гориво:
 Бензин+Плин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 80 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Плин
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Pepi Sekuloski
Град:
Skopje
Телефон:
078319922
Објавен на:
21.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка