Se prodava Cisterna UTVA

ЦЕНА: 7000 €

Se prodava Cisterna UTVA


Se prodava cisterna
God. na proizvodstvo : 1994
- Dolno polenje, ABS, 1 komora 33000 litri
- Registrirana do 30.05.2017

IMA PROSTOR ZA DOGOVOR NA CENATAГрад:
Skopje
Телефон:
070220352
Објавен на:
04.04.2017

ЦЕНА: 7000 €

Карактеристики:

Година на производство:
 1994
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 / km

Дополнително:

check ABS

Контакт

Име:
Zoran Trpkovski
Град:
Skopje
Телефон:
070220352
Објавен на:
04.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка