Se izdava kompletno namesten stan od 66m2 vo Reonski Centar Aerodrom

ЦЕНА: 250 €

Se izdava kompletno namesten stan od 66m2 vo Reonski Centar Aerodrom


Se izdava kompletno namesten stan od 66m2 na 6 kat od 7.So 1 spalna,1 detska i salon so kujna.Stanot se naoga pozadi Lisa Centar vo Reonski Centar AerodromГрад:
Skopje
Телефон:
071386226
Објавен на:
03.12.2019

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Elena Vladevska
Град:
Skopje
Телефон:
071386226
Објавен на:
03.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка